×
Hyrja
Profili

Bota e Muzikes

Pergjigje nga: olti, erlehta
Eminem - mbreti i Hip Hop-it
Pergjigje nga: Lajmet, +ERELA+, olti
2Pac Shakur

07-Ava-Max_gallery_rs.jpg

The-Big-Bang-Theory-of-Disruption.jpg

ana nora istrefi.jpg

b8ecfa8a1193bb75f3e8554cd80ed078.jpg
alketa vejsiu san remo.jpg
dj regard dardan aliu.jpg
Pergjigje nga: olti
Christmas Songs


M A X
ne: 10-11-2019, 16:22:20
Flori Mumajesi "Thjesht te du"

Muzika

Flor Mumajesi është rikthyer me një baladë dashurie. “Thjesht të du” është projekti më i ri muzikor i artistit. Teksti flet për dashurinë e fortë mes një cifti që finalizohet me martesë dhe me jetë të lumtur. Nuk dihet nëse Flori është i dashuruar apo ia dedikon këtë një personi në vecanti, por ciftet do ta adhurojnë këtë projekt.


M A X
ne: 27-09-2019, 00:19:14
17-vjeçarja shqiptare mahnit jurinë e X Factor në Greqi

Muzika

Talentet shqiptare vijojnë të bëjnë jehonë jashtë trojeve tona! Këtë herë është një vajzë 17-vjeçare që na ka bërë krenare me performancën e saj në “X Factor Greece 2019”. Xhodi Lulati ka konkurruar në konkursin muzikor me këngën “You know I’m no good” të Amy Winehouse duke marrë duartrokitje dhe vlerësime të merituara nga juria.Xhodi është 17

Pergjigje nga: olti
Bebe Rexha


Pergjigje nga: olti, erlehta
Mozzik feat. Unikkatil

Pergjigje nga: charlie, erlehta
Hitet Shqip 2019Ωμέγα
ne: 16-06-2019, 10:15:21
Caliente - Tayna x Cricket

Muzika

 Çikë Caliente
Pergjigje nga: Passion, Parloté, olti
Earth
*
Pergjigje nga: olti, Gjumashi, frank
Hite te viteve '80

Pergjigje nga: dreamm, Ermira Voxa, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
Dire Straits


Pergjigje nga: Mishel Forever, dreamm, Pasion
Shqipëria konkuron sonte në Eurosong

ßåßy ღ
ne: 16-05-2013, 18:45:51
“Gangnam Style” zbret në Tiranë

Muzika

TIRANE - Këngëtari koreano-jugor PSY pritet të mbërrijë në Tiranë më 18 maj, i shoqëruar me balerinat që e shoqërojnë në videon e tij të famshme të këngës “Gangnam Style”. Lajmi është bërë i ditur nga një klub nate në Tiranë, ku do të performojë këngëtari i suksesshëm. PSY, ka nxjerrë së fundi n...

ßåßy ღ
ne: 25-07-2012, 09:50:35
“Tirana Jazz & World Music Festival”, për herë të parë në Tiranë

Muzika

Është një aktivitet me përmasa ndërkombëtare, i cili do të mbahet në Tiranë. Për të parën herë në vendin tonë krijohet Festivali Ndërkombëtar i Muzikës Jazz, “Tirana Jazz & World Music Festival 2012”. Për të parën herë të apasionuarit pas xhazit do të kenë mundësinë të ndjekin “live” muzikën më ...

ßåßy ღ
ne: 17-06-2012, 08:53:29
Busta Rhymes vjen sërish për koncert, ne Prishtine

Muzika

Është ai përsëri. Njeriu i cili e realizoi koncertin më të mirë të karrierës së tij në 20 vitet e fundit, shkruan përsëri histori. Vjen në vendin tonë për herë të dytë dhe për ta ‘kallë’ edhe më shumë se sa në vizitën e tij të parë. Kompania NextLevel ka konfirmuar se Busta Rhymes do të performo...

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board