×

Bota e Muzikes

Cute Babulja

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga dreamm    · 1 · 390

Martesa e Robbie Williams

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga dreamm    · 2 · 481

Muzika dhe rregullat që nuk ndryshojnë

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ    · 3 · 543

Tina Turner, ylli i rok ‘n rollit

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 1195

"Falco"

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga M A X    · 14 · 1922

"Tokio Hotel "

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ    · 14 · 2726

Albanian punk / Oi! / metal bands

Nisur nga Phil UK  | Postimi i fundit nga Zara    · 6 · 3690

Deshtoi Koncerti i UnikKatilit!!!

Nisur nga Alb4nian  | Postimi i fundit nga Vdekjerenceve    · 7 · 2443

Eminem - Not Afraid

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga JustA    · 1 · 1207

Si joshin femrat VIP?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 594

Album i ri per AC/DC

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Oqeani    · 1 · 1256

Ja si i transformon truku artistët

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 409