Muzikë


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per muziken.

Ωμέγα
14-01-2023, 23:34:43

Miley Cyrus - Flowers

Miley Cyrus rikthehet perseri me - Flowers
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Stellina, Gifted, adushe

Hitet nëpër Vite - Titanet e Muzikës

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Lajmet, Trendafili i kuq

Rona Nishliu ngjall debatin evropian

Ωμέγα
01-08-2022, 00:28:46
....74e3c5f56acd6ae9bfc8be474645c8ad.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti, erlehta

Agim Krajka

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


gashi_20201128_175547_0.jpg
Pergjigje nga: olti, dreamm, Trendafili i kuq

Rita Ora, nga një shitëse në dyqan atletesh, në një yll botëror

M A X
29-01-2021, 22:42:27
 rita ora 2021.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-01-2021, 21:06:49

Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"

https://www.youtube.com/watch?v=EqZbT2WzlN8 Reperi shqiptar i cili në fillim të karrierës u bë i njohur përmes një ‘Freestyle’, duket se po bëhet i njohur për të njëjtën gjë edhe në botë. Audio e cila u përdor më shumë se 130 milionë herë në Tiktok është ajo e cila u bë në studion Gjoni Black. Ndërsa së fundmi një pjesë e këtij ‘freestyle’ u publikua edhe në faqen e
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Hip Hop-i i stilit Trap dhe Migos flow

M A X
14-12-2020, 21:25:55
https://www.youtube.com/watch?v=iAtvGmXTF2g Nje tjeter kenge shqip qe i perket kesaj rryme. Noizy feat. Ledri Vula "Dje & Sot"
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe