Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per muziken.


Pergjigje nga: Stellina, Gifted, adushe

Hitet nëpër Vite - Titanet e Muzikës

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Lajmet, Trendafili i kuq

Rona Nishliu ngjall debatin evropian

Ωμέγα
01-08-2022, 00:28:46
 74e3c5f56acd6ae9bfc8be474645c8ad.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti, erlehta

Agim Krajka

1dhe1
14-03-2021, 21:15:22
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


gashi_20201128_175547_0.jpg
Pergjigje nga: olti, dreamm, Trendafili i kuq

Rita Ora, nga një shitëse në dyqan atletesh, në një yll botëror

M A X
29-01-2021, 22:42:27
...rita ora 2021.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-01-2021, 21:06:49

Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"

Reperi shqiptar i cili në fillim të karrierës u bë i njohur përmes një ‘Freestyle’, duket se po bëhet i njohur për të njëjtën gjë edhe në botë. Audio e cila u përdor më shumë se 130 milionë herë në Tiktok është ajo e cila u bë në studion Gjoni Black. Ndërsa së fundmi një pjesë e këtij ‘freestyle’ u publikua edhe në faqen e
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, Lajmet

7 superhite të shkruara nga Bebe Rexha

M A X
28-10-2020, 14:45:13
 beberexha_20201028_075742_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, erlehta

Eminem - mbreti i Hip Hop-it

M A X
10-09-2020, 21:34:44
 eminem fotografi today new.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Lajmet

Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo

12:51
24-06-2020, 23:59:09
 ledina celo foto.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, +ERELA+, olti

2Pac Shakur

12:51
01-06-2020, 22:20:58
 2pac shakur fotografi.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

07-Ava-Max_gallery_rs.jpg
Pergjigje nga: olti

Muzike gjermanisht [2020]

M A X
11-05-2020, 12:36:43
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Muzike italiane [2020]

M A X
11-05-2020, 12:25:12
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ana nora istrefi.jpg
alketa vejsiu san remo.jpg
dj regard dardan aliu.jpg
Pergjigje nga: olti

Christmas Songs

M A X
22-12-2019, 18:10:42
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-11-2019, 16:22:20

Flori Mumajesi "Thjesht te du"

Flor Mumajesi është rikthyer me një baladë dashurie. “Thjesht të du” është projekti më i ri muzikor i artistit. Teksti flet për dashurinë e fortë mes një cifti që finalizohet me martesë dhe me jetë të lumtur. Nuk dihet nëse Flori është i dashuruar apo ia dedikon këtë një personi në vecanti, por ciftet do ta adhurojnë këtë projekt.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-09-2019, 00:19:14

17-vjeçarja shqiptare mahnit jurinë e X Factor në Greqi

Talentet shqiptare vijojnë të bëjnë jehonë jashtë trojeve tona! Këtë herë është një vajzë 17-vjeçare që na ka bërë krenare me performancën e saj në “X Factor Greece 2019”. Xhodi Lulati ka konkurruar në konkursin muzikor me këngën “You know I’m no good” të Amy Winehouse duke marrë duartrokitje dhe vlerësime të merituara nga juria.Xhodi është 17
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Bebe Rexha

M A X
21-09-2019, 23:24:31
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, erlehta

Mozzik feat. Unikkatil

M A X
24-07-2019, 20:57:04
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, erlehta

Hitet Shqip 2019

Charlie
06-07-2019, 22:14:44
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ωμέγα
16-06-2019, 10:15:21

Caliente - Tayna x Cricket

 Çikë Caliente
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:24:23

Gjoni Black me Meriton Mjekiqin

Gjoni Black me Meriton Mjekiqin eshte bere adresa kryesore per kengetare te rinj, por dhe te vjeter, te cilet duan te tregojne veten e tyre se sa te zote jane te krijojne vargje freestyle.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Passion, Parloté, olti

Earth

Passion
13-05-2019, 12:42:51
 :) :)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe