×

Aleksander Gjoka

Aleksander Gjoka

· 16 · 1678

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
ne: 31-10-2011, 14:24:58
Ee se lam nome kemi postuar vetem grupe te huaja, dhe as edhe nje grup apo kengetare shqiptar, po ja fillojme me AGJ  :D

Po e marr qe nga kenga e pare e AGJ

Aleksander Gjoka- Anxhela.wmv

Ju lutem ti rendisni kenget e Aleksander Gjokes sipas viteve te publikimit te tyre, keshtu qe mund te behet pak a shme nje kronologji e tyre.  :D :P

Mos u nxitoni secili nga nje kenge, se e dime qe jeni njohes shume te mire te muzikes  :-[ :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1 ne: 31-10-2011, 14:54:18
Hahhaa...rrofte google ore qe na ka hap icik syte :D

Une vetem "Dite Dimri" mbaj mend nga ky..dhe ajo me pelqente me shume per textin sesa per notat. :-[

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#2 ne: 01-12-2011, 19:38:28
Hahhaa...rrofte google ore qe na ka hap icik syte :D

Une vetem "Dite Dimri" mbaj mend nga ky..dhe ajo me pelqente me shume per textin sesa per notat. :-[

Po normal qe ate kenge mbajne mend gati te gjitha femrat  :-[

Shikoje kete te rradhes ne fillimet e tij me grupin XPer momentin nuk po e gjej dot ne menyren embed, por ndiqni linkun :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#3 ne: 11-12-2011, 22:11:04

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#4 ne: 10-01-2012, 14:00:30

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#5 ne: 10-01-2012, 14:00:58
Sa e bukur kjo e kisha harruar  :D
Aleksander Gjoka - Ana

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#6 ne: 10-01-2012, 14:39:34
Aleksander Gjoka & Alma Bektashi - Ti nuk me tradheton

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#7 ne: 10-01-2012, 14:41:42
Aurela Gace Aleksander Gjoka "pranvere e vonuar"

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#8 ne: 10-01-2012, 14:48:05
Leonard Bombaj feat Aleksander Gjoka Kjo nate sa nje Jete(full clip)

Ma thote njeri si e ka emrin ky film i shkurter qe eshte ne klip sepse e kam harruar?

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#9 ne: 12-06-2012, 10:39:36

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#10 ne: 12-06-2012, 10:41:08

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#11 ne: 12-06-2012, 10:44:50
kjo eshte shume e bukur

Shume e bukur eshte, sidomos teksti eshte i gjetur

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#12 ne: 12-06-2012, 10:46:12

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#13 ne: 12-06-2012, 10:51:45

 • Postime: 12743
Mishel...............
#14 ne: 12-06-2012, 13:35:44

 • Postime: 12743
Mishel...............
#15 ne: 12-06-2012, 13:36:58
Aleksander Gjoka - Perse

e kam pas edhe komshi dreqin si bubi kacurrel :P
 

Kush ishte Aleksander Pushkin?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:40:50
nga M A X
Aleksander Varfaj (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 23:15:10
nga M A X
Tri incizime 100-vjeçare me zërin e Aleksandër Moisiut

Nisur nga dreammRubrika Kultura

Postimi i fundit 30-10-2013, 09:21:14
nga Izabela m
Aleksandër Moisiu

Nisur nga sorelinaRubrika Figura Historike

Postimi i fundit 04-04-2012, 23:11:03
nga sorelina
Dhjetori ’90, sipas Aleksandër Meksit

Nisur nga M A XRubrika Historia Shqiptare

Postimi i fundit 13-12-2011, 10:44:06
nga M A X