Amanda "Ava Max" Koçi - Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Amanda "Ava Max" Koçi

Amanda "Ava Max" Koçi

· 10 · 728

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-01-2020, 20:26:21
 

Kohet e fundit muzika e saj po degjohet gjithandej. Ne radio cdo ore te pakten nje kenge e saj. Nje tjeter shqiptare qe po na nderon.

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-01-2020, 20:28:45

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-01-2020, 20:29:01

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-01-2020, 20:29:15

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-01-2020, 20:29:32

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 11-01-2020, 20:29:48

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 11-01-2020, 20:30:17

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 30-04-2020, 17:05:06
Ava Max solli edhe videon me tekst të këngës “Salt”.
Një emër që dalëngadalë po ngjitet hapave të suksesit është edhe ai i artistes Ava Max. Këngëtarja, së fundi ka publikuar edhe videon me tekst të këngës “Salt”, të cilën e solli edhe në disa versione tjera më parë. Ajo gjatë kësaj kohe ka shijuar suksesin e këngës së fundit “Kings & Queens”, e cila po pritet mirë nga ana e fansave të saj.

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 30-04-2020, 20:46:17
Me pelqen zeri i saj  : :D

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 26-05-2020, 12:35:51
Ashtu edhe siç kishte paralajmëruar prej ditësh, këngëtarja shqiptare, Ava Max, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“On Me” mban titullin kënga e saj e re, e cila vjen në bashkëpunim me emrat e famshëm Thomas Rhett dhe Kane Brown.

Kënga është kolonza zanore e filmit më të ri të animuar të sagës Scooby Doo, të quajtur “Scoob!”. Ky projekt muzikor shënon një tjetër ngjitje të rëndësishme në karrierën e artistes me prejardhje nga Shqipëria, e cila tashmë është një emër i njohur në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Temat e fundit