Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 26-05-2020, 12:35:51 »

Ashtu edhe siç kishte paralajmëruar prej ditësh, këngëtarja shqiptare, Ava Max, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“On Me” mban titullin kënga e saj e re, e cila vjen në bashkëpunim me emrat e famshëm Thomas Rhett dhe Kane Brown.

Kënga është kolonza zanore e filmit më të ri të animuar të sagës Scooby Doo, të quajtur “Scoob!”. Ky projekt muzikor shënon një tjetër ngjitje të rëndësishme në karrierën e artistes me prejardhje nga Shqipëria, e cila tashmë është një emër i njohur në tregun ndërkombëtar të muzikës.
https://youtu.be/rTaIvPtgge8
Postuar nga: erlehta
« ne: 30-04-2020, 20:46:17 »

Me pelqen zeri i saj  : :D
Postuar nga: M A X
« ne: 30-04-2020, 17:05:06 »

Ava Max solli edhe videon me tekst të këngës “Salt”.
Një emër që dalëngadalë po ngjitet hapave të suksesit është edhe ai i artistes Ava Max. Këngëtarja, së fundi ka publikuar edhe videon me tekst të këngës “Salt”, të cilën e solli edhe në disa versione tjera më parë. Ajo gjatë kësaj kohe ka shijuar suksesin e këngës së fundit “Kings & Queens”, e cila po pritet mirë nga ana e fansave të saj.

https://youtu.be/PKWHYLtmAGA
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 11-01-2020, 20:30:17 »

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 11-01-2020, 20:29:48 »

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 11-01-2020, 20:29:32 »

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 11-01-2020, 20:29:15 »

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 11-01-2020, 20:29:01 »

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 11-01-2020, 20:28:45 »

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 11-01-2020, 20:26:21 »

 

Kohet e fundit muzika e saj po degjohet gjithandej. Ne radio cdo ore te pakten nje kenge e saj. Nje tjeter shqiptare qe po na nderon.