Amanda "Ava Max" Koçi - Muzika

×
Hyrja
Profili

Amanda "Ava Max" Koçi

Amanda "Ava Max" Koçi

· 10 · 395

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-01-2020, 20:26:21
 

Kohet e fundit muzika e saj po degjohet gjithandej. Ne radio cdo ore te pakten nje kenge e saj. Nje tjeter shqiptare qe po na nderon.

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-01-2020, 20:28:45

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-01-2020, 20:29:01

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-01-2020, 20:29:15

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-01-2020, 20:29:32

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 11-01-2020, 20:29:48

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 11-01-2020, 20:30:17

 • Postime: 26696
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 30-04-2020, 17:05:06
Ava Max solli edhe videon me tekst të këngës “Salt”.
Një emër që dalëngadalë po ngjitet hapave të suksesit është edhe ai i artistes Ava Max. Këngëtarja, së fundi ka publikuar edhe videon me tekst të këngës “Salt”, të cilën e solli edhe në disa versione tjera më parë. Ajo gjatë kësaj kohe ka shijuar suksesin e këngës së fundit “Kings & Queens”, e cila po pritet mirë nga ana e fansave të saj.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 30-04-2020, 20:46:17
Me pelqen zeri i saj  : :D

 • Postime: 21592

#9 ne: 26-05-2020, 12:35:51
Ashtu edhe siç kishte paralajmëruar prej ditësh, këngëtarja shqiptare, Ava Max, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“On Me” mban titullin kënga e saj e re, e cila vjen në bashkëpunim me emrat e famshëm Thomas Rhett dhe Kane Brown.

Kënga është kolonza zanore e filmit më të ri të animuar të sagës Scooby Doo, të quajtur “Scoob!”. Ky projekt muzikor shënon një tjetër ngjitje të rëndësishme në karrierën e artistes me prejardhje nga Shqipëria, e cila tashmë është një emër i njohur në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Temat e fundit