Billie Eilish me e mira - Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Billie Eilish me e mira

Vizitor · 5 · 649

Billie Eilish me e mira

Vizitor · 5 · 649

ne: 06-01-2020, 11:35:10
Kjo eshte kengetarja me e mire ne bote. Jo vetem une por e gjithe klasa ime e ka qejf kete kengetare.

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-01-2020, 13:17:59
Nuk eshte e keqe por ka dhe me te mira
 

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 06-01-2020, 17:13:46
Dhe nipi im cmendet pas saj  :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-01-2020, 13:02:11
Billie ka shkruar se do interpretoje kolonen zanore te filmit te 25 James Bond #NoTimeToDie
« Editimi i fundit: 16-01-2020, 21:06:13 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 14-02-2020, 17:17:05
"No time to die" nga Billi Eilish

Temat e fundit