×
Hyrja
Profili

Billie Eilish me e mira

Vizitor · 5 · 278

Billie Eilish me e mira

Vizitor · 5 · 278
Billie
ne: 06-01-2020, 11:35:10
Kjo eshte kengetarja me e mire ne bote. Jo vetem une por e gjithe klasa ime e ka qejf kete kengetare.

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#1 ne: 06-01-2020, 13:17:59
Nuk eshte e keqe por ka dhe me te mira
 

  • Postime: 7063
  • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 06-01-2020, 17:13:46
Dhe nipi im cmendet pas saj  :D

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 15-01-2020, 13:02:11
Billie ka shkruar se do interpretoje kolonen zanore te filmit te 25 James Bond #NoTimeToDie
« Editimi i fundit: 16-01-2020, 21:06:13 nga M A X »

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 14-02-2020, 17:17:05
"No time to die" nga Billi Eilish