Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 14-02-2020, 17:17:05 »

"No time to die" nga Billi Eilish
https://youtu.be/GB_S2qFh5lU
Postuar nga: M A X
« ne: 15-01-2020, 13:02:11 »

Billie ka shkruar se do interpretoje kolonen zanore te filmit te 25 James Bond #NoTimeToDie
https://twitter.com/billieeilish/status/1217114961425707008?s=19
Postuar nga: erlehta
« ne: 06-01-2020, 17:13:46 »

Dhe nipi im cmendet pas saj  :D
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 06-01-2020, 13:17:59 »

Nuk eshte e keqe por ka dhe me te mira
 
Postuar nga: Billie
« ne: 06-01-2020, 11:35:10 »

Kjo eshte kengetarja me e mire ne bote. Jo vetem une por e gjithe klasa ime e ka qejf kete kengetare.
https://www.youtube.com/watch?v=eoiWhRo3A7w