×

Cardi B kryeson nominimet në Billboard Music

· 3 · 122

Cardi B kryeson nominimet në Billboard Music

· 3 · 122

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 08-04-2019, 18:44:58
 

Janë zbuluar nominimet e Billboard Music Awards të enjten.

Dhe nominimet kryesohen nga reperja Cardi B.

Ajo zotëron fronin me 21 nominime, përfshirë kategorinë e artistit më të mirë.

Cardi ndiqet nga Post Malone dhe Drake me nga 17 nominime secili.

Travis Sott grumbulloi 12 ndërsa reperi i ndjerë XXXTentacion mori 10 nominime.

Kelly Clarkson do jetë mirëpritësja e eventit të madh që do mbahet në MGM Garden Arena në Las Vegas më 1 maj. /lapsi.al
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 398
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#1 ne: 13-04-2019, 19:40:25
Cardi b shqiptare me pelqen me shum
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 14-04-2019, 13:05:31
Cardi B e duhet te bej kujdes nga Niki, mos ha ndonjë kepuce a sandale kaptines 😄
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super