Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 14-04-2019, 13:05:31 »

Cardi B e duhet te bej kujdes nga Niki, mos ha ndonjë kepuce a sandale kaptines 😄
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 13-04-2019, 19:40:25 »

Cardi b shqiptare me pelqen me shum
https://youtu.be/Q7cuvP7PMRk
Postuar nga: M A X
« ne: 08-04-2019, 18:44:58 »

 

Janë zbuluar nominimet e Billboard Music Awards të enjten.

Dhe nominimet kryesohen nga reperja Cardi B.

Ajo zotëron fronin me 21 nominime, përfshirë kategorinë e artistit më të mirë.

Cardi ndiqet nga Post Malone dhe Drake me nga 17 nominime secili.

Travis Sott grumbulloi 12 ndërsa reperi i ndjerë XXXTentacion mori 10 nominime.

Kelly Clarkson do jetë mirëpritësja e eventit të madh që do mbahet në MGM Garden Arena në Las Vegas më 1 maj. /lapsi.al