Cardi B kryeson nominimet në Billboard Music - Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cardi B kryeson nominimet në Billboard Music

Cardi B kryeson nominimet në Billboard Music

· 4 · 1042

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 08-04-2019, 18:44:58
 

Janë zbuluar nominimet e Billboard Music Awards të enjten.

Dhe nominimet kryesohen nga reperja Cardi B.

Ajo zotëron fronin me 21 nominime, përfshirë kategorinë e artistit më të mirë.

Cardi ndiqet nga Post Malone dhe Drake me nga 17 nominime secili.

Travis Sott grumbulloi 12 ndërsa reperi i ndjerë XXXTentacion mori 10 nominime.

Kelly Clarkson do jetë mirëpritësja e eventit të madh që do mbahet në MGM Garden Arena në Las Vegas më 1 maj. /lapsi.al

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-04-2019, 19:40:25
Cardi b shqiptare me pelqen me shum

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 14-04-2019, 13:05:31
Cardi B e duhet te bej kujdes nga Niki, mos ha ndonjë kepuce a sandale kaptines 😄

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 29-01-2021, 22:32:49
Cardi B ka treguar edhe më herët se ajo testohet herë pas here për Covid-19 për shkak të frikës, por edhe sepse është në kontakt me shumë njerëz. Së fundmi reperja ka treguar se në fakt ajo shpenzon shuma të mëdha parash jo vetëm për t’u testuar vetë, por edhe skuadra e saj. Ajo është shprehur se në këtë situatë shumë njerëz po përfitojnë në kurriz të të tjerëve.

“Unë testohem për Covid 4 herë në javë. Skuadra që kujdeset për mua dhe menaxherët po ashtu testohet. Sa herë që ne testohemi harxhojmë 250$. Kjo është me të vërtetë një biznes i ri”, ka treguar ajo.

Temat e fundit