CILI MENDONI SE ESHTE REPERI ME I MIRE SHQIPTAR? - Zëri Muzikor

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

CILI MENDONI SE ESHTE REPERI ME I MIRE SHQIPTAR?

CILI MENDONI SE ESHTE REPERI ME I MIRE SHQIPTAR?

· 93 · 17148

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

ne: 29-03-2007, 02:10:08
Jepni mendimin se kush jane reperat me te mire shqiptare. TUNG

 • Postime: 39
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 19-10-2007, 09:07:56
DUDA   po dihett

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 25-10-2007, 21:54:53
gjithe grupet kosovare  :D

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 01-11-2007, 16:33:01
Jepni mendimin se kush janë reperat me te mirë shqiptare. TUNG
unikatili dihet

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 04-11-2007, 15:45:18
tek shqiptarët e Shqiperise

2 die 4 më ka pas pëlqyer po kan dal shum tani me pëlqen dhe
Free mc's dhe LRC.nga kosovaret me pëlqen

tingulli 3 dhe etno engjujt
« Editimi i fundit: 19-11-2007, 10:57:42 nga M A X »

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 04-11-2007, 15:49:05
patjeter qe vagabondi LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 855
 • Karma: +4/-4
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 11-11-2007, 01:22:28
Tingulli 3 dhe etno engjujt.
Por tekstet e kengeve nuk me pelqejne dhe aq, sidomos te tingullit 3.

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 18-11-2007, 14:41:09
DOUBLE G ARMy--D.u.d.A---MoonY--Zeeroman-etj

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 22-11-2007, 03:28:51
DOUBLE G ARMy--D.u.d.A---MoonY--Zeeroman-etj


po i bo reklam vetes eeeee hahahaha


mpelqen dhe double g army......Noizy is good

era corrupted, sea melody

#9 ne: 22-11-2007, 15:02:01
Unikatil me pelqen jashte mase dhe grupi im LRC

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 26-11-2007, 17:13:22
a jeni tu u tall a qysh
dihet kejt ca perman OTR ene GG army
tjert kot jan

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 28-11-2007, 03:05:42
a jeni tu u tall a qysh
dihet kejt ca perman OTR edhe GG army
tjert kot jan


OTR is good por jo te thuash qe te tjeret jan kot se aq te njohur sa esht grupi tingulli 3 dhe profesionist,apo unikatil  nuk esht as OTR e as Double g army, ju jeni me shum te njohur ne Angli,vendin ku jetoni.
hajt shnet.

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 28-11-2007, 04:53:16
Don Pizzi LOL LOL

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 29-11-2007, 23:41:07
po normal ç'do njoni e din se D.u.d.A eshte nr.1

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 29-11-2007, 23:45:20
o man qita qe nuk e din kush eshte GG mos let folin kot se koti se  jon numer njo ne kit rajonin shqiptar mos le te themi me gjer,e sa per unikkatilin e kom adhuru  shum po tash e ka tepru me qito rrena qe po i ban se kom me ardh e kurr nuk erdh e qata eshte nje hiq,thot se eshte besnik edhe nuk i nxon bes kerkuj,por nuk po e mban fjalen TRADHTARI I KOMBIT

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 02-12-2007, 18:09:25
po normal ç'do njoni e din se D.u.d.A është nr.1

ky esht thjesht nje mendim i joti,jo i te terve.

#16 ne: 15-12-2007, 14:20:24
Rebel a.k.a UNIKKATIL ;) :pafshim

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 20-12-2007, 15:01:08
*****2 DIE 4***** Normale kjo. {per ato qe dine c'eshte Hip-Hop_i}

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 20-12-2007, 15:13:30
Ska Reper Shqiperia, hiqeni nga mendja.

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 24-12-2007, 04:03:49
-PoOoOo kuptohet breh si grup me pelqejn SKILLS-at ndersa si Reper tipik dhe nr 1 eshte BEKA, kur ka dite BEKA se cka eshte  Repi dhe cka eshte Reperi, Geti unikkatil DLS duda etj etj...Kan then Reperi eshte nje lloj ushqimi heheheh e per Mem Shqiperin se di Ju perqafoj :perqafim


Me respekt
ard.Dren!cakU

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 26-12-2007, 02:35:54
Ska Reper Shqipëria, hiqeni nga mendja.

#21 ne: 27-12-2007, 19:19:30
mu ma mer mendja se krejt jeni bo budall more po ku karin ka reper ma tmir se viktori me shqipe katilat jane te part ata e kan kriju repen shqiptar bre shqipe
UNIKKATIL 4 LIFE
TBA 4 LIFE :

#22 ne: 18-01-2008, 12:35:45
oooo shuni bree se Skillz oshtt ma i miri noher per niher osht ka perparon shum  shum mao shummmm :D:P :) :)

 • Postime: 61
 • Karma: +0/-0

#23 ne: 18-01-2008, 13:03:38
duda

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#24 ne: 19-01-2008, 14:08:53
NR :D

Temat e fundit