Dire Straits - Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dire Straits

Dire Straits

· 8 · 3137

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-12-2010, 11:48:24
Kete kenge ua kushtoj te gjithe shqiptareve :D
Dire Straits - Brothers In Arms

#1 ne: 10-12-2010, 12:06:02

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#2 ne: 10-12-2010, 12:37:39
Brothers in Arms-E preferuara ime....


Dire Straits - Sultans Of Swing (Alchemy Live)

#3 ne: 10-12-2010, 22:02:32
Oh yes, once upon a time in the West... :)

Dire Straits - Once Upon A Time In The West + lyrics

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 10-12-2010, 22:10:15

#5 ne: 10-12-2010, 22:13:56

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#6 ne: 13-12-2010, 08:03:01

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 18-07-2013, 14:14:28

Temat e fundit