DJ Regard - Nje tjeter shqiptar kap majat e suksesit boteror ne muzike - Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

DJ Regard - Nje tjeter shqiptar kap majat e suksesit boteror ne muzike

DJ Regard - Nje tjeter shqiptar kap majat e suksesit boteror ne muzike

· 3 · 817

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-01-2020, 11:49:44
Mban emrin DJ Regard, por ne fakt quhet Dardan Aliu dhe vjen nga Ferizaj i Kosoves.
DJ kosovar eshte prej vitesh aktiv ne fushen e muzikes, por ka qene viti 2019 qe i hapi deren e suksesit internacional me remiksin "Ride it", qe eshte bere superhit nga vera e kaluar dhe deri keto dite. Urime Dardanit dhe suksese te metejshme.
« Editimi i fundit: 23-01-2020, 00:12:21 nga M A X »

  • Postime: 728
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-01-2020, 10:59:11
Kengen Ride it e degjoj ne radio kur jam ne makine dhe as me kishte shkuar ne mend qe ky mund te ishte shqiptar. Nje bravo te madhe 👏👍

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 20-01-2020, 16:08:47
Sot e kam dëgjuar e une ne Kronehit  :D
Ne thanë që ishte gjaku ynë, se nuk e kisha fare idenë :P
« Editimi i fundit: 23-01-2020, 00:12:38 nga M A X »

Temat e fundit