Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 20-01-2020, 16:08:47 »

Sot e kam dëgjuar e une ne Kronehit  :D
Ne thanë që ishte gjaku ynë, se nuk e kisha fare idenë :P
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 07-01-2020, 10:59:11 »

Kengen Ride it e degjoj ne radio kur jam ne makine dhe as me kishte shkuar ne mend qe ky mund te ishte shqiptar. Nje bravo te madhe 👏👍
Postuar nga: M A X
« ne: 06-01-2020, 11:49:44 »

Mban emrin DJ Regard, por ne fakt quhet Dardan Aliu dhe vjen nga Ferizaj i Kosoves.
DJ kosovar eshte prej vitesh aktiv ne fushen e muzikes, por ka qene viti 2019 qe i hapi deren e suksesit internacional me remiksin "Ride it", qe eshte bere superhit nga vera e kaluar dhe deri keto dite. Urime Dardanit dhe suksese te metejshme.
https://www.youtube.com/watch?v=LoSm6VkplJc