×
Hyrja
Profili

DJ Regard - Nje tjeter shqiptar kap majat e suksesit boteror ne muzike

DJ Regard - Nje tjeter shqiptar kap majat e suksesit boteror ne muzike

· 3 · 368

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-01-2020, 11:49:44
Mban emrin DJ Regard, por ne fakt quhet Dardan Aliu dhe vjen nga Ferizaj i Kosoves.
DJ kosovar eshte prej vitesh aktiv ne fushen e muzikes, por ka qene viti 2019 qe i hapi deren e suksesit internacional me remiksin "Ride it", qe eshte bere superhit nga vera e kaluar dhe deri keto dite. Urime Dardanit dhe suksese te metejshme.
« Editimi i fundit: 23-01-2020, 00:12:21 nga M A X »

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-01-2020, 10:59:11
Kengen Ride it e degjoj ne radio kur jam ne makine dhe as me kishte shkuar ne mend qe ky mund te ishte shqiptar. Nje bravo te madhe 👏👍

  • Postime: 7064
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 20-01-2020, 16:08:47
Sot e kam dëgjuar e une ne Kronehit  :D
Ne thanë që ishte gjaku ynë, se nuk e kisha fare idenë :P
« Editimi i fundit: 23-01-2020, 00:12:38 nga M A X »

Temat e fundit