Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose" - Muzika

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"

 Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"

· 1 · 1197

  • Postime: 28611
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 24-01-2021, 21:06:49

Reperi shqiptar i cili në fillim të karrierës u bë i njohur përmes një ‘Freestyle’, duket se po bëhet i njohur për të njëjtën gjë edhe në botë. Audio e cila u përdor më shumë se 130 milionë herë në Tiktok është ajo e cila u bë në studion Gjoni Black.

Ndërsa së fundmi një pjesë e këtij ‘freestyle’ u publikua edhe në faqen e njohur të Instagramit “Ellen Tv Show”, e cila ka miliona ndjekës.

Në mbishkrimin ishte shkrimi se ishin fiksuar pas kësaj performance të zjarrtë.

“Jam fiksuar pas kësaj”, shkroi personi që menaxhon faqen e njohur.


Temat e fundit