×

Eminem - mbreti i Hip Hop-it

Eminem - mbreti i Hip Hop-it

· 5 · 556

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 24-08-2011, 03:27:22
Eminem shpallet mbreti i Hip Hop-it
 


Magazina e njohur për shoubiz “Rolling Stone” deklaroi se Eminemi është definitivisht mbreti i muzikës Hip Hop.
Sipas shitjeve të albumeve dhe shkarkimeve të këngëve tij dhe shikueshmërisë në Youtube dhe ‘like’ në Facebook, tregojnë se është reperi më i popullarizuar ne botë.
Mbreti i muzikës Hip Hop la prapa vetës edhe reperin më shumë ndëgjueshmëri të lartë viteve të fundit, Lil Wayne gjithashtu dhe Drake që me Lil Wayne janë në të njejtin grup,”Youngmoney Cash Money”. Pas këtyre radhitet Kanye West Jay Z edhe këta të njejtit grup “Roc-A-Fella Records”, Rick Ross dhe Nicki Minaj. /standard.al
« Editimi i fundit: 17-01-2020, 14:26:44 nga M A X »

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 29-08-2011, 14:28:52
Jo me kot eshte mbreti ky. Asnjehere s'me merziten kenget e tij

Eminem - Sing For The Moment

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 17-01-2020, 14:24:43
Eminem prezanton papritur nje album te ri.

  • Postime: 7043
  • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 17-01-2020, 15:26:55
Nga të gjithë reperat vetëm Kanye West nuk e duroj dot..