×
Hyrja
Profili

Flori Mumajesi "Thjesht te du"

Flori Mumajesi "Thjesht te du"

· 1 · 2486

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 10-11-2019, 16:22:20

Flor Mumajesi është rikthyer me një baladë dashurie. “Thjesht të du” është projekti më i ri muzikor i artistit. Teksti flet për dashurinë e fortë mes një cifti që finalizohet me martesë dhe me jetë të lumtur. Nuk dihet nëse Flori është i dashuruar apo ia dedikon këtë një personi në vecanti, por ciftet do ta adhurojnë këtë projekt.

Shumë persona mund të gjejnë veten në këtë këngë dhe kjo është dëshira e Florit. Nuk është e habitshme që të kthehet në këngën më të pëlqyer të kësaj vjeshte. Flori Mumajesi njihet për hite, prandaj suksesin e ka të garantuar.