×
Hyrja
Profili

Gashi - Rapper shqiptar ne Amerike

Gashi - Rapper shqiptar ne Amerike

· 4 · 1080

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 21-10-2019, 11:29:05
 

Labinot "Larry" Gashi ka prinder kosovare, eshte i lindur ne Libi (Afrike) dhe eshte rritur ne USA, ku dhe ka korrur sukses dhe bere me emer si Rapper. Personalisht stilin e tij e pelqej shume dhe mund te them se eshte nje nga rapperat e preferuar per momentin.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 18-12-2019, 13:08:26

  • Postime: 21558
InfoZ
#2 ne: 24-06-2020, 23:42:36
Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, i ka prekur të gjithë me një postim të fundit në Instagram. Teksa po shijon suksese të njëpasnjëshme, Gashi ka treguar se i ka lënë pas dore prindërit e tij dhe se asnjë sukses, shumë parash nuk e zëvendëson kohën me ta. “Prindërit e mi fluturuan për të më vizituar në LA, ishin 2 javët më të mira të gjithë jetës sime. Asnjë sukses apo shumë parash nuk mund të zëvendësonin ndjenjën që përjetova me ta. Unë kam qenë aq i fokusuar në punë edhe gjatë pandemisë botërore. Isha shqetësuar për lançimin e albumit 1984 sepse ka kaq shumë gjëra që ndodhin në botë tani që është më rëndësishme se lansimi i këngëve të reja. Kam pasur kaq shumë sukses në vitet e fundit, kam fituar para, por kurrë në të vërtetë nuk kam kaluar pushime apo kohë në shtëpi, sepse gjithmonë jam mbyllur në studio … Por këto dy javë të fundit më bënë të shoh se sa e rëndësishme është familja ime”, shkruan reperi. Aktualisht ai po punon për të publikuar albumin e tij “1984”, teksa ka paralajmëruar dy bashkëpunime me artistë shqiptarë, njëri me Pinksweats dhe tjetri me Njomzën.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 15-07-2020, 18:23:30
 

Elsa Gashi (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 21:59:54
nga M A X
Doruntina Gashi (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 15:17:10
nga M A X
Alsa Gashi (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 15:14:43
nga M A X
Fabiona Gashi (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 03-03-2020, 18:51:20
nga InfoZ
Fitore Fifi - Erza Gashi (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 03-03-2020, 17:46:24
nga InfoZ