×

Gashi - Rapper shqiptar ne Amerike

Gashi - Rapper shqiptar ne Amerike

· 1 · 107

  • Postime: 22690
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 21-10-2019, 11:29:05
 

Labinot "Larry" Gashi ka prinder kosovare, eshte i lindur ne Libi (Afrike) dhe eshte rritur ne USA, ku dhe ka korrur sukses dhe bere me emer si Rapper. Personalisht stilin e tij e pelqej shume dhe mund te them se eshte nje nga rapperat e preferuar per momentin.