Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 29-01-2021, 22:16:46 »

Këngëtarja e njohur Gjira Kajtazi ka mirëpritur sot në jetë fëmijën e saj të dytë! Gjira është bërë nënë e një vajze, ndërsa lajmin e bukur e ka dhënë vetë në rrjete sociale. Ajo ka ndarë një foto të dorës së bebushes, duke zbuluar gjithashtu edhe emrin e saj.

“Përshëndetje botë! Kjo është super vajza ime, Lana Ibrahimaj. 29.01.2021, 10:40, 49 cm, 3,5 gr :-)”- ka shkruar Gjira.

Në muajin prill të vitit 219, Gjira Kajtazi u bë nënë e një vogëlushi të cilin bashkë me partnerin e saj vendosën ta quajnë Maël. Më herët, teksa ka ndarë në rrjete sociale një eko të së bijës, ajo i ka bërë një premtim publik që para se ta sillte në jetë. Gjira ka premtuar se nuk do të sillet kurrë si një nënë tipike, për të mos e vënë vajzën në siklet para shoqërisë që do të ketë.

“Kjo më duket kaq e pavërtetë. Mezi pres të takoj vajzën time të vogël. Shpresoj se do të jemi shoqe të ngushta dhe nuk do të ndihesh e turpëruar nga unë para miqve të tu, sepse unë nuk do të sillem kurrë si një ‘nënë tipike’ …. por të lutem mos sill djem në shtëpi .. babi do të na vrasë …”, ka shkruar Gjira.
Postuar nga: dreamm
« ne: 19-03-2011, 16:42:06 »

Te cuditshme keto kenget e sotme....qe nga titujt. ^o)
Postuar nga: sh2dow
« ne: 19-03-2011, 16:11:12 »

Kënga remix që vjen nga Gjira Kajtazi "Spo ma nin" filloi të qarkulloj në internet gjat kësaj fundjave, kënga është produkt i kompanis "Sunnyhill Music".

Mesazh i drejtpërdrejt për femrat, Gjira u jep kurajo dhe shpres duke u treguar se vendimet e drejta (Që jan ndar nga i dashuri) nuk kan qast pendimi dhe se asnjëher nuk është von, kënga është një remix i asaj të "Capital-T  - u bo von", instrumentali ka ca ndërhirje të vogla nga Producentja Lena'z Beat.

Pas një viti pushim të shkurtër në sken rikthehet përsëri Sunnyhill Music, disa prej Bashkpunimeve të fundit nga Gjira ishin, DMC & Kobra, Gem Belushi, Cyanide etj, gjithashtu pritet që shum shpejt të filloi nëpër mediat kosovare të qarkulloj Video Klipi më i ri nga Gjira i cili titullohet "Shko"./hiphopw

Gjira - Spo ma nin (Remix)

Gjira - SPO MA NIN REMIX