Hite te kenges shqipe te huazuara (vjedhura) nga muzika e huaj ! - 7 - Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hite te kenges shqipe te huazuara (vjedhura) nga muzika e huaj !

Hite te kenges shqipe te huazuara (vjedhura) nga muzika e huaj !

· 155 · 45857

 • Postime: 425
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#150 ne: 02-02-2010, 08:34:46
KENGTARET NGA BULLGARIA HUAZOJN NGA SHQIPTARET

ALISIA - SHTE SE VOZIM LI (HUAZUAR NGA BARBANA, KENGA FLIRT)
ALISIA - SHTE TI DAM (HUAZUAR NGA LEONORA JAKUPI, KY ESHTE FUNDI)
EMANUELA - ZAPOZNAI Q S MEN (HUAZUAR NGA DANI, NE SHTAT DRY)
EMANUELA - MILI MOJ, ANGEL MOJ (HUAZUAR NGA GRETA KOCI - NJE HERE PO NJE JO)
DZHINA STOEVA - ZASRAMI SE (HUAZUAR NGA VESA LUMA, JEMI DHE S´JEMI)

KETO JANE VETEM DISA, KA SHUME TE TJERE

 • Postime: 425
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#151 ne: 05-02-2010, 08:13:40
KETO JANE EDHE DISA TE TJERE QE KANE HUAZUAR KENGE NGA SHQIPTARET:

DJORDAN - HOTELSKI  STAI (HUAZUAR NGA JOANA, ZEMREN NDEZE)
KRUM - KORAV (HUAZUAR NGA BERKAN, MAMA MIA)
KRUM - NE DRUG E AZ (HUAZUAR NGA FLORI, DO TI PUTH BUZET E TUA)
KRUM FT. EMANUELA - NISHTO NE ZNAESH (HUAZUAR NGA FLOR&SONI, FLUTURIMI)
DJORDAN - STIGA VECHE (HUAZUAR NGA SHPAT KASAPI, MOS ME PRIT)
IVENA - KATO KUCHENCE (HUAZUAR NGA LABI, TAKIM SI NE ENDERR)
STEFANI - IZDAI ME (HUAZUAR NGA BIG MAMA, JO JO NUK TE DUA)
ALISIA - CHERNO KAFE (HUAZUAR NGA SHPAT KASAPI, PA TY S´JETOJ)

 • Postime: 425
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#152 ne: 06-02-2010, 18:16:35
DJINA STOEVA - DAVAM (HUAZUAR NGA BLEONA QERETI, S'DUA) PEPA - EROTICHNA MASHINA (HUAZUAR NGA LORI, ASKUSH S'NA MUND)
PEPA - EVTINI MERACI (HUAZUAR NGA BIG MAMA, DHENDERR)
IVONA - PQSUCHNO SURCE (HUAZUAR NGA LABI, KUJT I PASKE NGJA)
VERONICA - PRIEMAM KOMPLIMENTI (HUAZUAR NGA ERMAL FEJZULLAHU, E SHKUAR E HARRUAR)
 
EDHE KENGTARI BULLGAR ERIK E KA HUAZUAR KENGEN E MEDES&TUNES - VERE E NXHETE

 • Postime: 21
 • Karma: +0/-0

#153 ne: 10-02-2010, 20:53:16
pse i besoni kto qe ata na kane vjedh ne???

 • Postime: 21
 • Karma: +0/-0

#154 ne: 10-02-2010, 20:53:49
i kemi vjedh ne mos e diskutoni kur na u bene ca e ca kompozitor aman............... . vjedhinnnnnnnnn

Temat e fundit