Hitet Shqip 2019 - Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hitet Shqip 2019

Hitet Shqip 2019

· 17 · 1067

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-06-2019, 09:06:54
Cilat kenge shqip sipas jush jane hite te ketij viti deri tani?

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 25-06-2019, 10:47:26
Komshija me pelqeu mu 😁

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-06-2019, 17:31:25
Ne fakt eshte e 2018 kjo kenga. Ti e ne pare me vonese .... rreth nje vit😝

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 25-06-2019, 20:53:08
Epo nuk ka de hite këtë vite  :D

He thuaj icik ...se mos i ke degju ti  :P

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-06-2019, 22:42:52
...se mos i ke degju ti.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#5 ne: 26-06-2019, 12:47:22
Hajt mo mos u zini kot, se i degjoj une dhe ju tregoj pastaj :D :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 26-06-2019, 15:29:54

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 26-06-2019, 15:35:43

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 26-06-2019, 15:37:46

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 26-06-2019, 15:38:10

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 26-06-2019, 15:39:05

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 26-06-2019, 15:40:01

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 26-06-2019, 15:40:37

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 26-06-2019, 15:43:34
Kjo do bëhet.

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 06-07-2019, 19:10:11
Marinela do behet😄

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 06-07-2019, 19:11:35

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#16 ne: 06-07-2019, 22:14:44


Temat e fundit