×

Katy Perry në “Simpsons”

· 7 · 962

Katy Perry në “Simpsons”

· 7 · 962

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 26-09-2010, 20:56:01
Këngëtarja e muzikës pop Kejti Peri do të jetë mysafire në episodin për Kërshëndella të serisë së popullarizuar televizive “Simpsons”, ka bërë të ditur “Entertainment weekly”.

Këngëtarja nuk do t’ia huazojë zërin asnjërit nga heronjtë e serisë së filmit animues, por do të paraqitet personalisht në episodin “The 39 Days of Christmas”, së bashku me kukullat “Simpson”.Në episod asaj i ka takuar roli i vajzës Moa.

Kejti Peri kohë më parë është dashur të paraqitet në serinë për fëmijë “Rruga Sezami”, por një gjë e tillë nuk ka ndodhur për shkak se dukja e saj është vlerësuar si tepër “sfiduese”.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1 ne: 26-09-2010, 22:55:18
Nuk eshte me aq popullor ky serial.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 26-09-2010, 23:22:33
Nuk eshte me aq popullor ky serial.

 :O

Ky eshte seriali the best ever ever ever.....dhe do mbetet.
Kejti ne fakt ka len pak nam te Seasamstreet se ka nxjerr pak si shume cicat jashte ne nje program si ky qe eshte vetem per femije. Mqs ra fjala ai artikulli qe ka sjelle Berni eshte pertoke fare nga perkthimi. “Rruga Sezami”?!! CKeKy? <- Sapo e shpika per te zevendesuar WTF :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 26-09-2010, 23:26:14
Mqs jemi te Seasamstreet
Dje rastesisht pashe kete Elmon dhe te Scrubs (qe pas Simpsons eshte seria me gjeniale qe eshte bere ndonjehere)

Elmo on Scrubs [HD]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#4 ne: 26-09-2010, 23:28:41
Une s'para e kam ndjekur, ama para pak kohesh pata lexuar qe numri i shikuesve qe ndiqnin kishte rene  shuuuume.

Paten ftuar dhe David Beckham  ne disa pjese, nuk di si shkoi..nderrun mendje me duket. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#5 ne: 27-09-2010, 08:46:29
Uuuuaaa Simpsons is the best moj.. :D

Cdo darke 5ditet e javes tek Ch4 ne oren 6pm ne keta shohim..i adhurojme familjarisht.

Kety ktu i ka vendin..se per te kendu pak ia thot. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 04-03-2012, 00:26:28
E pashe une kete pjese para ca kohesh. Ishte e madhe fare. Katy ishte e dashura e Moe, qe eshte shoku dhe baristi i Homer :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super