×
Hyrja
Profili

Mozzik feat. Unikkatil

Mozzik feat. Unikkatil

· 3 · 620

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 21-07-2019, 13:26:25
 

Qershia mbi tortë e të gjithë ngjarjeve që kanë ndodhur këtë vitin e fundit për Mozzik duket se është bashkëspunimi i rradhës. Me anë të një postimi në Instagram ai i bën me dije ndjekësve të tij që do të sjellë një këngë së bashku me ndoshta reperin më të famshëm në Shqipëri, Unikkatilin. Jo rrallë Mozzik dhe vëllai i tij janë shprehur në intervista se Unikkatil ka qenë për shumë koësh reperi i tyre i preferuar, gati një idhull dhe prandaj, në lidhje me këngën e rradhës ai thotë se është si një ëndërr e realizuar.

“Humbën dhe shkronjat gati duke postuar këtë foto. Po më në fund ndodhi kjo ëndërr e realizuar me mund e vullnet.”- shkruan Mozzik në postimin e tij në Instagram.
Mozzik - Gramoz Aliu (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:17:32
nga InfoZ
Loredana dhe Mozzik drejte ndarjes?

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 23-05-2020, 10:14:35
nga Ωμέγα
Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘

Nisur nga M A XRubrika Muzika

Postimi i fundit 10-05-2019, 21:16:37
nga erlehta

  • Postime: 7065
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 24-07-2019, 04:08:53
Mozzik, un ty te du ma sshumti 😁

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 24-07-2019, 20:57:04