Zerion

Zeri yt => Muzika => Teme e nisur nga: M A X ne 21-07-2019, 13:26:25

Titulli: Mozzik feat. Unikkatil
Postuar nga: M A X ne 21-07-2019, 13:26:25
  [ You are not allowed to view attachments ]  
Qershia mbi tortë e të gjithë ngjarjeve që kanë ndodhur këtë vitin e fundit për Mozzik duket se është bashkëspunimi i rradhës. Me anë të një postimi në Instagram ai i bën me dije ndjekësve të tij që do të sjellë një këngë së bashku me ndoshta reperin më të famshëm në Shqipëri, Unikkatilin. Jo rrallë Mozzik dhe vëllai i tij janë shprehur në intervista se Unikkatil ka qenë për shumë koësh reperi i tyre i preferuar, gati një idhull dhe prandaj, në lidhje me këngën e rradhës ai thotë se është si një ëndërr e realizuar.

“Humbën dhe shkronjat gati duke postuar këtë foto. Po më në fund ndodhi kjo ëndërr e realizuar me mund e vullnet.”- shkruan Mozzik në postimin e tij në Instagram.
Titulli: Mozzik feat. Unikkatil
Postuar nga: erlehta ne 24-07-2019, 04:08:53
Mozzik, un ty te du ma sshumti 😁
Titulli: Mozzik feat. Unikkatil
Postuar nga: M A X ne 24-07-2019, 20:57:04
https://www.youtube.com/watch?v=vN2fjnpc-rk