×

Mozzik feat. Unikkatil

Mozzik feat. Unikkatil

· 3 · 269

  • Postime: 22622
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 21-07-2019, 13:26:25
 

Qershia mbi tortë e të gjithë ngjarjeve që kanë ndodhur këtë vitin e fundit për Mozzik duket se është bashkëspunimi i rradhës. Me anë të një postimi në Instagram ai i bën me dije ndjekësve të tij që do të sjellë një këngë së bashku me ndoshta reperin më të famshëm në Shqipëri, Unikkatilin. Jo rrallë Mozzik dhe vëllai i tij janë shprehur në intervista se Unikkatil ka qenë për shumë koësh reperi i tyre i preferuar, gati një idhull dhe prandaj, në lidhje me këngën e rradhës ai thotë se është si një ëndërr e realizuar.

“Humbën dhe shkronjat gati duke postuar këtë foto. Po më në fund ndodhi kjo ëndërr e realizuar me mund e vullnet.”- shkruan Mozzik në postimin e tij në Instagram.

  • Postime: 6718
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 24-07-2019, 04:08:53
Mozzik, un ty te du ma sshumti 😁

  • Postime: 22622
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 24-07-2019, 20:57:04