Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘 - Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘

Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘

· 5 · 831

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-03-2019, 18:17:19
Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘 prod. by Miksu & Macloud

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 25-03-2019, 22:22:14
Per ato kostumet qe kane veshur jarebi.
Kaloj dhe sh Valentini ti kisha ble nje bandillit 😂😂

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 26-03-2019, 07:47:03
Ke kohe ,ruaji per vitin * vjen LOL

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-03-2019, 18:39:21
Po ja mar per pashke 😂😂

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 10-05-2019, 21:16:37
Kete Loredanen e kish arrestuar policia. Ishte akuzuar per mashtrim parash.
Pune e nderlikume 😁

Temat e fundit