Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 10-05-2019, 21:16:37 »

Kete Loredanen e kish arrestuar policia. Ishte akuzuar per mashtrim parash.
Pune e nderlikume 😁
Postuar nga: erlehta
« ne: 26-03-2019, 18:39:21 »

Po ja mar per pashke 😂😂
Postuar nga: Monique
« ne: 26-03-2019, 07:47:03 »

Ke kohe ,ruaji per vitin * vjen LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 25-03-2019, 22:22:14 »

Per ato kostumet qe kane veshur jarebi.
Kaloj dhe sh Valentini ti kisha ble nje bandillit 😂😂
Postuar nga: M A X
« ne: 19-03-2019, 18:17:19 »

Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘 prod. by Miksu & Macloud

https://www.youtube.com/watch?v=fKRZz0ilM8Q