Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo - Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo

Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo

· 2 · 743

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-08-2013, 22:50:02
Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo
      

Këngëtarja e famshme e skenës shqiptare, Ledina Çelo, e cila kohët e fundit po jeton në Gjermani me bashkëshortin Naimin dhe djalin e saj Erlisin është kthyer në Shqipëri për pushime. Por duket se krahas pushimeve në vendlindje këngëtarja këtë kohë ka vendosur ta shfrytëzojë dhe t’i rikthehet projekteve muzikore. “New Song” ka shkruar këngëtarja [...]
      
      
« Editimi i fundit: 24-06-2020, 23:57:10 nga InfoZ »

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 24-06-2020, 23:59:09
 

Ledina Çelo është larguar prej vitesh nga skena muzikore.

Për shkak se ajo vendosi të përqëndrohej te familja, kanë munguar projektet e saj artistike. Por duket se pritjes së fansave të saj u erdhi fundi. Ledina do të rikthehet dhe këtë e bëri të ditur në rrjetin social Instagram. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo postoi një fotografi ku shihet në studio dhe përshkrimi thotë, “Së shpejti”.

Ende nuk dihet data e saktë se kur do të mundemi të dëgjojmë projektin e saj./lapsi

Temat e fundit