Rina Balaj ne bashkepunim me Adelina Ismajlin - Muzika

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rina Balaj ne bashkepunim me Adelina Ismajlin

Rina Balaj ne bashkepunim me Adelina Ismajlin

· 2 · 753

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 17-06-2019, 10:37:30
Rep – artistja nga Istogu, Rina Balaj, javën e kaluar i ka njoftuar fansat e saj se ka nisur xhirimet e dy projekteve të reja.
 

Në njërën prej këngëve, ajo ka bashkëpunuar me yllin e muzikës shqipe, Adelina Ismailin dhe ky projekt pritet të prezanohet shumë shpejt para publikut. 
Së fundmi, Rina në llogarinë e saj personale në Instagram, ka publikuar një video nga xhirimet e këtij videoklipi.
Bukuroshet tona shfaqen mjaft atraktive në këtë video, ndërsa kanë vënë në pah linjat e tyre trupore.

Kjo është hera e parë që dyshja po realizojnë një projekt së bashku dhe Rina në një nga intervistat e fundit u shpreh se ka qenë ëndrra e saj e fëmijërisë.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e fansave në rrjetet sociale as këtë herë nuk munguan. /Telegrafi/

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-06-2019, 10:40:20
 

Temat e fundit