Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 17-06-2019, 10:40:20 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 17-06-2019, 10:37:30 »

Rep – artistja nga Istogu, Rina Balaj, javën e kaluar i ka njoftuar fansat e saj se ka nisur xhirimet e dy projekteve të reja.
 

Në njërën prej këngëve, ajo ka bashkëpunuar me yllin e muzikës shqipe, Adelina Ismailin dhe ky projekt pritet të prezanohet shumë shpejt para publikut. 
Së fundmi, Rina në llogarinë e saj personale në Instagram, ka publikuar një video nga xhirimet e këtij videoklipi.
Bukuroshet tona shfaqen mjaft atraktive në këtë video, ndërsa kanë vënë në pah linjat e tyre trupore.

Kjo është hera e parë që dyshja po realizojnë një projekt së bashku dhe Rina në një nga intervistat e fundit u shpreh se ka qenë ëndrra e saj e fëmijërisë.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e fansave në rrjetet sociale as këtë herë nuk munguan. /Telegrafi/