Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

Pergjigje nga: Lajmet, Trendafili i kuq, BeRni

Filma Erotike, ku të gjithë mund të mësojnë

12:51
09-02-2021, 18:53:14
...
y-tu-mama-tambien.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Alban
26-01-2021, 00:59:14

Jeta seksuale per meshkujt mbi 50 vjec

Çdo mashkull mbi të 50-tat është i njohur me problemet që lidhen me ereksionet ose seksin e ulët, për shkak të moshës së tyre. Por kjo nuk do të thotë që ju nuk mund t’i rregulloni ato. Para së gjithash, duhet të flisni me mjekun nëse çështja juaj shëndetësore po ndërhyn në jetën tuaj seksuale. ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, erlehta

Dashuria ne internet - realitet i ri

SteriOtipi B
23-01-2021, 21:34:00
Kot bertas Une 😂
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

onlyfans girl.jpg
shikoj filma porno.jpgPergjigje nga: Lajmet, Mishel Forever, endrrimtare

Ëndrrat erotike, ja pse shfaqen ato në gjumë

12:51
03-07-2020, 11:46:04
 
enderr erotike.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

cifte jetegjate - Edited.jpg

Pergjigje nga: Lajmet, BeRni

Tradhtia, sa joshëse

12:51
28-05-2020, 23:25:23
 
tradhetia.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: omega, brennanan11

Poza erotike

Ωμέγα
13-05-2020, 23:30:52
 
IMG_20200217_144534.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


mashkull seksi.jpg
coronavirus-dating-sex sex ne kohen e koronavirus.jpg
masturbimi coro.jpg
Pergjigje nga: Pua, erlehta, Trendafili i kuq

Te joshesh ne 8 etapa - Pick up tactics

Pua
27-02-2020, 15:25:28
♥️🔥💥
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, omega

Dita e Shën Valentinit...

M A X
14-02-2020, 16:11:47
Dhuratat e sotme  ...
FB_IMG_1581692968954.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, Parloté, omega

Virgjereshat a ekzistojne me?????

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe