×

Dashuria dhe Seksi

 • Ndjenja

  T’i shkruaj, apo mos t’i shkruaj?
  M A X
  04-02-2020, 23:53:27
  Shumë çifte janë ndarë vetëm nga kokëfortësia se cili duhej të shkruante i pari.
   

  Femra, nëse jeni diku ku ndiheni vetëm dhe dëshironi t’i shkruani një mashkulli që pëlqeni mesazh, bëjini vetes këto pyetje nëse jeni në dilemë

  Intv.al ju sjell disa nga arsyetimet ...
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet
  analisa
  30-01-2020, 01:04:28
  Kush thote se dashuron pa kufi ose gabon ose nuk di cfare eshte dashuria. Kufiri i dashurise mbaron aty ku fillon dinjiteti. Nqs partneri nuk ju respekton dhe ju ben te humbni dinjitetin, ajo dashuri ka vdekur dhe nuk e meriton te quhet me e tille. Dashuri pa dinjitet nuk ka dhe nuk mund te kete.
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  Shqiptare Kinky
  Ωμέγα
  23-01-2020, 17:07:37
  Nese mendoni se nuk ka shqiptare me deshira dhe qejfe seksuale jo te zakonshme hidhini nje sy kategorise Cifte ne Lajmerime.com dhe ne varesi te nivelit moral qe keni do mbeteni nga te cuditur e habitur deri te te shokuar.  ;) :D
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)
  M A X
  21-01-2020, 22:56:54
   

  Dashuria nuk ka rregulla e po ashtu as gjetja e shpirtit binjak. Por në palestër gjërat ndryshojnë paksa. Nëse në palestër ku shkoni pëlqeni dikë, atëherë më poshtë do të gjeni disa sekrete për një flirt perfekt.
  Përveçse mund të shërbejë për mbajtjen e trupit n...
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  Përse femrat pranojnë të bëhen dashnore?
  M A X
  21-01-2020, 22:45:46
   

  Lidhja me mashkullin e martuar fsheh kurthe të shumta. Këtë rol e pranojnë edhe intelektualet, edhe ato të cilat nuk e angazhojnë edhe aq trurin. Statistika është e ashpër – vetëm tre për qind e meshkujve braktisin bashkëshorten për shkak të një femre tjetër.

  Femra e...
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  Fakte të dobishme që femrat duhet t’i dinë për meshkujt
  M A X
  21-01-2020, 22:40:37
   

  Vallë meshkujt gënjejnë vetëm e vetëm të arrijnë te seksi? A dëshirojnë meshkujt lidhje të gjatë ose shumica janë në kërkim të avanturave të shkurta? Çfarë është më e rëndësishme për ata: pamja ose karakteri i femrës?

  Ambes Medison, e cila kohë të gjatë studion seksu...
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  Sjelljet që ju pengojnë të gjeni dashurinë
  M A X
  21-01-2020, 22:33:07
   

  Fokusoheni te gjërat që ju kanë ndodhur dikur
  Nëse e bëni këtë gjë, nuk do ndryshoni asgjë te jeta juaj. Ju e mbani mendjen ende te arsyeja e ndarjes me dikë që donit? Ajo që iku nuk kthehet më, duhet të ecni përpara.Nuk fillohet diçka e re, me kokën pas.

  I shik...
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  Si ta dini se i pëlqeni atij?
  M A X
  21-01-2020, 22:30:01
  Si ta dini se i pëlqeni atij? gjestet që tregojnë mendimet e meshkujve
   

  Si ta kuptoni nëse dikush ju dëshiron apo ju tërheq vëmendjen

  Gjestet shpeshherë zbulojnë mendimet që nuk shprehen me fjalë, prandaj më poshtë tregohen tetë nga gjestet kryesore që...
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  I duhet mashkulli femrës, apo femra mashkullit?
  M A X
  21-01-2020, 22:19:53
   

  Marrëdhëniet e mashkullit dhe femrës me vite të tëra studiohen. Femrat janë nga Venera, meshkujt nga Marsi, femrat janë më të organizuara, meshkujt më të fuqishëm.

  A mund të numërohen aq gjatë dallimet dhe ngjashmëritë e gjinive.
  Mirëpo, ajo që në Harvard dëshir...
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  4 shenjat që tregojnë se duhet të ndaheni nga partneri juaj
  M A X
  21-01-2020, 22:04:06
   

  Në fazat e hershme të një marrëdhënie, shumica prej nesh mendojnë se kanë gjetur partnerin ideal. Fatkeqësisht, më vonë kuptojnë se nuk ka qenë i duhuri dhe i vetmi por thjeshtë një i zakonshëm.

  Por, ndonjëherë është shumë vështirë të identifikohet, sidomos kur keni ...
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  5 shenjat që tregojnë se ai nuk ju tradhton
  M A X
  15-01-2020, 14:55:17
   

  Pavarësisht nga motivi, rezulton se burrat dhe gratë tradhtojnë pak a shumë njëlloj, përkatësisht me 19% dhe 23%. Kjo sipas një studimi të Universitetit të Indianës në SHBA. Por cilat janë shenjat që tregojnë se një mashkull nuk tradhton?

  Ai është i sinqertë dhe tran...
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

  Ndjenja

  5 llojet e grave që burrat i tradhtojnë më shumë
  M A X
  09-01-2020, 13:41:58
   

  Ekspertët e marrëdhënieve dhe marrëdhënieve pohojnë se ka disa lloje të njerëzve që janë të prirë të tradhtojnë partnerët e tyre. Më poshtë, zbuloni se cilat pesë lloje të grave përfundojnë si partnerë të tradhtuar çdoherë:

  Gratë xheloze

  Xhelozia e tepërt ...
  M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    « 1 2 3 4 5 6 ... 16 » · 397 · 58842

Tradhtia

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    « 1 2 3 » · 51 · 5374

Thenie Dashurie.

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 210 · 64528

Seksi anal

Nisur nga moçali  | Postimi i fundit nga ness uno    « 1 2 3 4 5 6 » · 129 · 42983

Mesazhe dashurie

Nisur nga Zhade  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 23 » · 563 · 160069

Ja këngët për të bërë dashuri

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga regrets    « 1 2 3 4 5 » · 119 · 8386

25 fakte magjepsëse për dashurinë

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga Shej    · 7 · 13222

Xhelozia, buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj??

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga Gjumashi    « 1 2 » · 26 · 2875

Dashuria ne internet - realitet i ri

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga Gjumashi    « 1 2 3 4 5 6 ... 21 » · 502 · 37689

A është dashuria egoizëm?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Parloté    · 18 · 2213

Dita e Shën Valentinit...

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga M A X    « 1 2 » · 27 · 3169

Virgjereshat a ekzistojne me?????

Nisur nga REXHAJ  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    « 1 2 3 4 » · 87 · 9989

Gjithmone per femrat...

Nisur nga atman  | Postimi i fundit nga Ωμέγα    · 16 · 1879

Dashuria ne martese

Nisur nga atman  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 3 » · 63 · 7532

Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Nisur nga analisa  | Postimi i fundit nga M A X    · 2 · 39

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Parloté    « 1 2 3 4 5 6 » · 142 · 5718

SI MUND TE DINI NESE DIKUSH VERTET JU DO?

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    « 1 2 » · 44 · 5027

Shqiptare Kinky

Nisur nga Ωμέγα  | Postimi i fundit nga Passion    · 3 · 49

Kush tradheton me shum Meshkujt apo Femrat.

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Parloté    « 1 2 3 4 5 6 7 » · 164 · 15251

Përse je ende 'single'?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Parloté    · 3 · 384

Ja përse na pëlqen të puthim

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 4 · 1704

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga Parloté    « 1 2 3 4 5 6 ... 20 » · 479 · 27205

Femrat lezbike

Nisur nga eraera  | Postimi i fundit nga Saria    « 1 2 » · 36 · 1542

A jemi ne femrat objekt i veshtrimeve ne pune ?

Nisur nga Capkenja  | Postimi i fundit nga Saria    « 1 2 » · 33 · 2782

Si ta dini se i pëlqeni atij?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 40