"Seks me pagese", tashmë përmes internetit ! - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

"Seks me pagese", tashmë përmes internetit !

"Seks me pagese", tashmë përmes internetit !

· 27 · 67345

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-08-2007, 17:30:42
 

Seks me pagesë". Një togfjalësh që më parë nuk shihej nëpër faqe interneti normal, apo nëpër forume ku rrinë dhe meshkuj e femra shqiptarë. Tashmë, parulla duket se nuk është më tabu. Vajza të ndryshme nga Tirana kanë zgjedhur një rrugë të re për të prostituuar, pa dalë në trotuare apo ndonjë rrëzë pallati, pa i parë askush (përveç fotove në internet). Madje, rrugë e sigurt edhe për të mos u ndaluar nga policia. Vajzat bisedojnë me njerëz, bëjnë pazare, madje lënë edhe vendet e takimit. Mjafton të shkosh me paratë në xhep. Madje, ato të krijojnë edhe luksin që t'i shikosh përpara se të vendosësh nëse do shkosh të paguash për seks apo jo. Megjithëse në internet nuk janë fotot e tyre të vërteta, prostitutat e epokës së internetit i krijojnë mundësinë kujtdo që t'i shikojë. Nëpërmjet një webcam-i (kamera interneti), ato të shfaqen monitorin e kompjuterit. Madje, zhvishen edhe nudo, preken e bëjnë gjeste të tjera erotike, për të bindur atë që është në anën tjetër, se ia vlen të paguash.
Prosti "Online"
Gazeta ka investiguar për disa kohë dhe ka zbuluar se si funksionon prostituimi "on-line". Në fakt është fare e thjeshtë, mjafton të futesh në disa faqe interneti forumesh, ku janë të regjistruar qindra djem e vajza shqiptarë. Dhe lehtë vihet re një emër i gjatë, i shkruar në vend të nichnames të vërtetë apo ndonjë pseudonimi të përdoruesit. "Seks me pagesë", është emri i një vajze 22 vjeçe nga Tirana. Një tjetër, 19 vjeçe (të paktën kjo është mosha që kanë shkruar), poshtë emrit ka vendosur sloganin "Pallohem me lekë, çmimi është i shtrenjtë, e kam prej floriri".
Kushdo që u shkruan, vajzat përgjigjen menjëherë. Sidomos kur kërkon të bësh pazar me to. Të konsiderojnë budalla, nëse iu flet me edukatë, apo temës së seksit me para i bie "si nga Kina". "Po, për 100 euro në orë, mund të bësh seks me mua". Përgjigja është e menjëhershme dhe nga biseda vazhdon normalisht për të gjitha detajet e tjera të mundshme. Madje, vajzat të japin pa problem edhe adresën e MSN-së. Në rastin e 22-vjeçares me emrin e "artit", "Seks me pagesë", biseda për ta "peshkuar" ishte më me detaje. Pas futjes në MSN, ajo na lejoi edhe ta shikonim në kamera. Duke biseduar për pazarin dhe duke e parë në webcam, një dorë i afrohet dhe i vendos një pjatë e ajo fillon të hajë diçka. "Ishte mami, më solli diçka për të ngrënë dhe iku", - thotë vajza, e cila preferon t'i thërrasin Bianka, megjithëse pohon se ky nuk është emri i vërtetë i saj. Pas pak minutash, ajo ngrihet, mbyll derën me çelës dhe fillon të zhvishet. Në formën e një striptize, ajo heq të gjitha rrobat dhe për pak sekonda, është nudo para kameras. "Më pe? Kjo jam unë", - shkruan ajo në MSN, ndërsa sa i kthen përgjigje, vajza prek gjinjtë.
Bianka nuk lejon t'i devijosh nga tema. Madje, as të tentosh t'i ulesh çmimin. "100 euro për një orë nëse do dhe bëj çfarë të duash ti. Më pak nuk bëhet fjalë. Jam për punë këto dhe jo për qejf. Nëse do, në rregull, nëse nuk do, po iki", thotë vajza 22-vjeçare, e cila pohon, se zbritje në çmim, deri në 60 euro për orë, mund të ketë vetëm për ata që bëhen klientë të rregullt ose i sigurojnë asaj të tjerë "blerës". E reja që ofron seks me pagesë, është e gatshme të lërë edhe vendin e takimit.
Siguria
E re në profesion, vajza thotë se nuk mund të ketë probleme me policinë. "S'kam pse të kem frikë. Askush nuk më njeh dhe askush nuk e di që unë e bëj këtë punë. Klientët i gjej në internet dhe bisedën nuk mund ta përgjojë njeri. Nëse ata bien dakord, lëmë vendin e takimit dhe më pas shkojmë në hotel. Kaq është", tregon vajza. Policia duket se nuk ka asnjë gjurmë të kësaj mënyre prostituimi, apo të vajzave që e bëjnë këtë punë. Uniformat blu "gjuajnë" zonat tashmë të njohura në kryeqytet, apo në rrethe të tjera, ku dihet që prostitutat dalin në rrugë, në lulishte apo trotuare, ndërkohë që teknologjia, bashkë me mendjen e njerëzve kanë avancuar dhe tashmë, shumë shërbime, ashtu si seksi me pagesë, nuk ka nevojë të rrinë më nëpër trotuare, sikur të ishin fruta e perime.

"Bianka": Prostituoj që të bëj lekët për të nxjerrë motrën nga burgu

Një person në ditë mesatarja, nga më të thjeshtët deri te politikanët, janë klientët e 22-vjeçares Bianka. Gjatë bisedës me Gazetën, ajo ka treguar se e bën këtë punë për të nxjerrë motrën nga burgu, për të cilën, një avokat italian i ka kërkuar 40 mijë euro.
Sa kohë keni që bëni prostitutën?
Kam 2 muaj.
Si e fillove?
Nga halli, e detyruar nga halli.
Pse, ke tutor që të detyron me forcë?
Jo, por ashtu kam një problem familjar.
Çfarë problemi?
Motrën time e kanë arrestuar në Itali. Ishte në makinë me të dashurin dhe i ndaluan. Në makinën e atij policia gjeti drogë dhe i kanë arrestuar.
Ç'lidhje ka kjo me prostituimin tënd?
Ka lidhje. Familja nuk do ta shohë më motrën time dhe ajo më shkruan letra mua, në të cilat më thotë se do vrasë veten nëse nuk del nga burgu. Avokati i ka kërkuar 40 mijë euro. Ajo dhe as unë nuk kemi ku t'i gjejmë. Prandaj po prostituoj, që të bëj lekët e saj.
Sa lekë ke bërë deri tani?
Shtatë mijë euro, më duhen edhe 33 mijë.
Po pasi t'i bësh këto para?
Do ta lë këtë punë.
Ke frikë se do të zbulohesh?
Në fakt trembem. Një shoku im i ngushtë e ka marrë vesh dhe më ka bërë namin, por do mundohem të ruhem. Më duhet ta nxjerr motrën nga burgu. (Qan, ose të paktën bën sikur derdh lot).
Të gjithë klientët në internet i gjen?
Shumicën po. Një pjesë m'i gjen dhe një grua, është rreth 40 vjeçe dhe unë i jap 20 euro për çdo klient.
Me sa vetë shkon në ditë?
Mesatarisht me një. Ka raste edhe dy e tre.
I përzgjedh?
Me të martuar nuk shkoj zakonisht, por edhe ndodh.
I mban mend si emra?
Nuk i pyes për emrat dhe as nuk dua t'i njoh. Di që kam shkuar edhe me politikanë, këta i njoh. Madje, njëri më ka dhënë 400 euro për një orë.
Mund të më thuash ndonjë?
Jo, është me rrezik për mua.
Po nga familja s'ke frikë?
Nëse e marrin vesh më vrasin. Besoj se për një vit do i bëj lekët e motrës dhe do e lë këtë zanat. Unë kam një punë, jam menaxhere diku dhe paguhem mirë, por po sakrifikoj për motrën.
 

G.Shqiptare
« Editimi i fundit: 14-10-2020, 01:08:45 nga M A X »

#1 ne: 05-10-2007, 20:28:40
e ca te thush , ne fakt temat qe hape ti Berni nuk duhet me u komentu hic..sepse ti nuk i lexon fare cfare ke shkruar ose me sakte i merr Copy Paste dhe ec babe...

Tashi une ja kuptoj hallin kesaj "mikes" deri diku, por per cfare del ne gazete se kuptoj, a thua se ka zbuluar majen e ajsbergut...ehhh thuaj!!
Hajt per hajer na dalte te gjithve  :D :D :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-10-2007, 16:32:33
Unë këto artikut e gjatë nuk i lexoj asnjeher sepse me han gjith kohën ,me fal Berni por unë do ti kushtohem vetëm titullit. ;)

Ky sexy me pages ne net ka qen ne botë qe përpara se lindeshim  ne te dy.por neve na duket habi sepse ne kemi lindur ne Shqipëri. Shqipëria është 500 vjet mbrapa dhe nja 500 anash.do thuash pse? sepse ja shiko ai qe e ka shkruar këtë artikull ne revist apo ne gazet nuk paska dijeni fare dhe qenka edhe gazetar pale..ja cfar thot- tashmë seks përmes internetit-,gazetar burri huaj! dhe tani e ka marr vesh qe ka seks me pages ne net,ndonjë ditë do të shkruaj ne gazet WOW foto porno ne net,wow ne net kishte vidio sexy me pages. :D

 • Postime: 1210
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 10-10-2007, 21:36:39
Seks me pagese s`mund them qe ka patur gjithnje por qe nga koha kur une kam filluar te mbaj ne mend gjerat ne kete bote kjo vazhdon panderprere...Inter neti vetem se e ka lehtesuar komunikimin dhe marreveshjet...

Mirepo ketu ne kete teme ,nese juve s`u ka rene ne sy(mendje) po u pyes : Prostituon per te nxjerre nga burgu motren kontrabanduese dhe kriminele... qe ne fakt doi te quhej keshtu:
Kriminelja(Prostituta) prostituon per te nxjerre kontrabanduesen nga Burgu me parate e grumbulluara antiligjore!
Vertete jemi popull i forte ne shqipfolesit.Shumic a e popujve te zhvilluar dhe te emancipuar te botes ne kete rast do kerkonin denimin e kontrabandueses e jo te japin para per lirimin e saj...por shqiptaret,shqiptaret s`jane njerez qe u intereson ligji por vetem kriminaliteti!

#4 ne: 14-11-2007, 16:34:56
Po zhigo a mund te gjesh me ane te internetit pra ne kete menyre ?

#5 ne: 15-11-2007, 01:14:02
Moj ne internet babe e nene sgjen pa gigolora e prosti me kuintal i ke! mos e vri mendjen. po kaq keq te ka vajtur puna me korbe hahahaha

 • Postime: 1210
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 15-11-2007, 01:25:14
Po zhigo a mund te gjesh me anë të internetit pra ne këtë mënyrë ?

Kete emrin Zhigo s`po e kuptoj,por sa i takon pyetjes do te te them se me nje pagese te detyrueshme anetaresimi ne Seitet qe merren me shitblerjen e seksit,ne çdo kohe te Dites 24 oreshe  sot njeriu mund te gjeje nje partner per seks nese ka leke...dhe ky çmim ne Evrope s`eshte i larte por shkon gjer ke fitimi ditor i nje punetori fizik!
Ne Evrope nje Abonim i nje Anetaresimi te tille kushton per 6 muaj gjer me 100 Euro!Brenda 6 muajve njeriu mund te gjeje nje numer te pakufizuar te klienteve apo klienteve per seks  me leke!Biles mendoj qe s`ka nevoje me fare ta riabonoje anetaresimin ne Sajt...sepse nje klient me te cilin njoftohesh ne privat ai apo ajo te sjelle tjetrin-en...edhe me çmim me te ulet ...dhe keshtu ndertohet rrjeti privat merimangor i gjerave te tilla!

 • Postime: 1210
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 15-11-2007, 01:26:27
Moj ne internet babe e nene sgjen pa gigolora e prosti me kuintal i ke! mos e vri mendjen. po kaq keq te ka vajtur puna me korbe hahahaha
Dhe kjo është e mirë!
Kujt nga ne po i nevojiten babe dhe nene sot?
As femijet s`po i duam e le me pleqet!

#8 ne: 15-11-2007, 01:31:22
Fol per vete se vallahi me nene e femi sve njeri! vetem per keto dy qenie bej kasaphane nese do mi cenonte kush!

 • Postime: 1210
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 15-11-2007, 02:08:50
Fol për vete se vallahi me nene e femi sve njeri! vetëm për këto dy qenie bëj kasaphane nëse do mi cenonte kush!
Mirë bërë qe flet për vetvehten se po të te degjuan te tjerat femra dhe mashkuj te demokracise se sotme...vaj halli.Do te te perqeshin të gjitha dhe te gjithë!"Nuk do humbi unë jetën,kenaqesin  dhe karieren e mundshme  timen unë për një Dobiç të huaj" më tha një vendase ne plazhin e Golemit këtë vere qe kaloi!Un kam një jetë dhe këtë do ta jetoj për tu kënaqur ashtu si dua unë...ishte vendimi i saj ,vendim ky qe po kuptohet,ndarja nga burri dhe femiu i saj 3 vjeqar!

Nje Femer tjeter,nga Kosova,nga Baballoqi i njohur per luftimet ne Zonen e Dukaxhinit te UçK-se para tri vitesh kur po vizitoja ish luftetaret e UçK-se se kesaj Zone,degjova kur i tha shoqeruesit tim:Ti me ndihmo te dal ne evrope...
Un kam kater femije (2 gjer me 7 vjet) por un dua ta jetoj jeten time,te kenaqem ashtu si dua une.Nese Burri me eshte vrare,pse une te humbas rinine time? Femijet kane jeten dhe fatin e tyre ...  do tu ndihmoj sa mundem por per ta s`do lidhem kurre!Un jam e re,kam trup te bukur,mund te punoj çdo pune qe kerkohet nga une...

#10 ne: 15-11-2007, 02:15:38
Epo pyll pa derra ska albnobody. se po dalim dhe jashte teme. sma kercet shume ca mund te mendojne te tjeret po per ate zot edhe une aq vjec e kam djalin , po para tij as jeten time se llogaris e jo me karriera e vari leshte. nene perfekte mbase sjam , kam dhe une gabime por jam nena e tij dhe pervec i fala jeten ma fali ai mua nje te tille, e sikunder dua ate qe eshte jeta ime dua edhe ate qe me fali jeten. mamin tim. kupton?!

#11 ne: 16-11-2007, 10:24:31
Moj ne internet babe e nene sgjen pa gigolora e prosti me kuintal i ke! mos e vri mendjen. po kaq keq te ka vajtur puna me korbe hahahaha

Se dua per veten moj......pika ty ahahaha :)

#12 ne: 28-05-2008, 15:30:17
Seks me pagesë". Një togfjalësh që më parë nuk shihej nëpër faqe interneti normal, apo nëpër forume ku rrinë dhe meshkuj e femra shqiptarë. Tashmë, parulla duket se nuk është më tabu. Vajza të ndryshme nga Tirana kanë zgjedhur një rrugë të re për të prostituuar, pa dalë në trotuare apo ndonjë rrëzë pallati, pa i parë askush (përveç fotove në internet). Madje, rrugë e sigurt edhe për të mos u ndaluar nga policia. Vajzat bisedojnë me njerëz, bëjnë pazare, madje lënë edhe vendet e takimit. Mjafton të shkosh me paratë në xhep. Madje, ato të krijojnë edhe luksin që t'i shikosh përpara se të vendosësh nëse do shkosh të paguash për seks apo jo. Megjithëse në internet nuk janë fotot e tyre të vërteta, prostitutat e epokës së internetit i krijojnë mundësinë kujtdo që t'i shikojë. Nëpërmjet një webcam-i (kamera interneti), ato të shfaqen monitorin e kompjuterit. Madje, zhvishen edhe nudo, preken e bëjnë gjeste të tjera erotike, për të bindur atë që është në anën tjetër, se ia vlen të paguash.
Prosti "Online"
Gazeta ka investiguar për disa kohë dhe ka zbuluar se si funksionon prostituimi "on-line". Në fakt është fare e thjeshtë, mjafton të futesh në disa faqe interneti forumesh, ku janë të regjistruar qindra djem e vajza shqiptarë. Dhe lehtë vihet re një emër i gjatë, i shkruar në vend të nichnames të vërtetë apo ndonjë pseudonimi të përdoruesit. "Seks me pagesë", është emri i një vajzë 22 vjeçe nga Tirana. Një tjetër, 19 vjeçe (të paktën kjo është mosha që kanë shkruar), poshtëë emrit ka vendosur sloganin "Pallohem me lekë, çmimi është i shtrenjtë, e kam prej floriri".
Kushdo që u shkruan, vajzat përgjigjen menjëherë. Sidomos kur kërkon të bësh pazar me to. Të konsiderojnë budalla, nëse iu flet me edukatë, apo temës së seksit me para i bie "si nga Kina". "Po, për 100 euro në orë, mund të bësh seks me mua". Përgjigja është e menjëhershme dhe nga biseda vazhdon normalisht për të gjitha detajet e tjera të mundshme. Madje, vajzat të japin pa problem edhe adresën e MSN-së. Në rastin e 22-vjeçares me emrin e "artit", "Seks me pagesë", biseda për ta "peshkuar" ishte më me detaje. Pas futjes në MSN, ajo na lejoi edhe ta shikonim në kamera. Duke biseduar për pazarin dhe duke e parë në webcam, një dorë i afrohet dhe i vendos një pjatë e ajo fillon të hajë diçka. "Ishte mami, më solli diçka për të ngrënë dhe iku", - thotë vajza, e cila preferon t'i thërrasin Bianka, megjithëse pohon se ky nuk është emri i vërtetë i saj. Pas pak minutash, ajo ngrihet, mbyll derën me çelës dhe fillon të zhvishet. Në formën e një striptize, ajo heq të gjitha rrobat dhe për pak sekonda, është nudo para kameras. "Më pe? Kjo jam unë", - shkruan ajo në MSN, ndërsa sa i kthen përgjigje, vajza prek gjinjtë.
Bianka nuk lejon t'i devijosh nga tema. Madje, as të tentosh t'i ulesh çmimin. "100 euro për një orë nëse do dhe bëj çfarë të duash ti. Më pak nuk bëhet fjalë. Jam për punë këto dhe jo për qejf. Nëse do, në rregull, nëse nuk do, po iki", thotë vajza 22-vjeçare, e cila pohon, se zbritje në çmim, deri në 60 euro për orë, mund të ketë vetëm për ata që bëhen klientë të rregullt ose i sigurojnë asaj të tjerë "blerës". E reja që ofron seks me pagesë, është e gatshme të lërë edhe vendin e takimit.
Siguria
E re në profesion, vajza thotë se nuk mund të ketë probleme me policinë. "S'kam pse të kem frikë. Askush nuk më njeh dhe askush nuk e di që unë e bëj këtë punë. Klientët i gjej në internet dhe bisedën nuk mund ta përgjojë njeri. Nëse ata bien dakord, lëmë vendin e takimit dhe më pas shkojmë në hotel. Kaq është", tregon vajza. Policia duket se nuk ka asnjë gjurmë të kësaj mënyre prostituimi, apo të vajzave që e bëjnë këtë punë. Uniformat blu "gjuajnë" zonat tashmë të njohura në kryeqytet, apo në rrethe të tjera, ku dihet që prostitutat dalin në rrugë, në lulishte apo trotuare, ndërkohë që teknologjia, bashkë me mendjen e njerëzve kanë avancuar dhe tashmë, shumë shërbime, ashtu si seksi me pagesë, nuk ka nevojë të rrinë më nëpër trotuare, sikur të ishin fruta e perime.

"Bianka": Prostituoj që të bëj lekët për të nxjerrë motrën nga burgu

Një person në ditë mesatarja, nga më të thjeshtët deri te politikanët, janë klientët e 22-vjeçares Bianka. Gjatë bisedës me Gazetën, ajo ka treguar se e bën këtë punë për të nxjerrë motrën nga burgu, për të cilën, një avokat italian i ka kërkuar 40 mijë euro.
Sa kohë keni që bëni prostitutën?
Kam 2 muaj.
Si e fillove?
Nga halli, e detyruar nga halli.
Pse, ke tutor që të detyron me forcë?
Jo, por ashtu kam një problem familjar.
Çfarë problemi?
Motrën time e kanë arrestuar në Itali. Ishte në makinë me të dashurin dhe i ndaluan. Në makinën e atij policia gjeti drogë dhe i kanë arrestuar.
Ç'lidhje ka kjo me prostituimin tënd?
Ka lidhje. Familja nuk do ta shohë më motrën time dhe ajo më shkruan letra mua, në të cilat më thotë se do vrasë veten nëse nuk del nga burgu. Avokati i ka kërkuar 40 mijë euro. Ajo dhe as unë nuk kemi ku t'i gjejmë. Prandaj po prostituoj, që të bëj lekët e saj.
Sa lekë ke bërë deri tani?
Shtatë mijë euro, më duhen edhe 33 mijë.
Po pasi t'i bësh këto para?
Do ta lë këtë punë.
Ke frikë se do të zbulohesh?
Në fakt trembem. Një shoku im i ngushtë e ka marrë vesh dhe më ka bërë namin, por do mundohem të ruhem. Më duhet ta nxjerr motrën nga burgu. (Qan, ose të paktën bën sikur derdh lot).
Të gjithë klientët në internet i gjen?
Shumicën po. Një pjesë m'i gjen dhe një grua, është rreth 40 vjeçe dhe unë i jap 20 euro për çdo klient.
Me sa vetë shkon në ditë?
Mesatarisht me një. Ka raste edhe dy e tre.
I përzgjedh?
Me të martuar nuk shkoj zakonisht, por edhe ndodh.
I mban mend si emra?
Nuk i pyes për emrat dhe as nuk dua t'i njoh. Di që kam shkuar edhe me politikanë, këta i njoh. Madje, njëri më ka dhënë 400 euro për një orë.
Mund të më thuash ndonjë?
Jo, është me rrezik për mua.
Po nga familja s'ke frikë?
Nëse e marrin vesh më vrasin. Besoj se për një vit do i bëj lekët e motrës dhe do e lë këtë zanat. Unë kam një punë, jam menaxhere diku dhe paguhem mirë, por po sakrifikoj për motrën.

G.Shqiptare

#13 ne: 08-06-2008, 16:12:33
kerkoj nje femer per sex me pagese, mosha 27 deri 27 vjec
 
« Editimi i fundit: 14-10-2020, 01:10:30 nga M A X »

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 10-06-2008, 09:32:53
Unë këto artikut e gjatë nuk i lexoj asnjeher sepse me han gjith kohën ,me fal Berni por unë do ti kushtohem vetëm titullit. ;)

Ky sexy me pages ne net ka qen ne botë qe përpara se lindeshim  ne te dy.por neve na duket habi sepse ne kemi lindur ne Shqipëri. Shqipëria është 500 vjet mbrapa dhe nja 500 anash.do thuash pse? sepse ja shiko ai qe e ka shkruar këtë artikull ne revist apo ne gazet nuk paska dijeni fare dhe qenka edhe gazetar pale..ja cfar thot- tashmë seks përmes internetit-,gazetar burri huaj! dhe tani e ka marr vesh qe ka seks me pages ne net,ndonjë ditë do të shkruaj ne gazet WOW foto porno ne net,wow ne net kishte vidio sexy me pages. :D
LOL hajt_ktu: :-*

#15 ne: 10-06-2008, 10:25:16
Stalion behet fjale per fenomenin seks me pagese.....permes internetin ne SHQIPERI...shokuuu

Boten e dinim qe i bente dhe qe i kishte..por ne shqiperi vallahi nuk kishte bo vaki kapishhhh.

 :P :P edhe lexoji kai here se do morresh vesh se per ca bohet llaf

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 10-06-2008, 13:05:04
U pa puna po futem me nick Palluesi une loool :P

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 08-01-2012, 01:20:55
Ku ka shku teknollogjija.... hmmmmm:

Kujdes mos fusni noi gjo neper priza :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#18 ne: 01-03-2013, 23:00:10
Imagjinare, fantastikare

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 02-03-2013, 04:30:15
Kjo IDE gjithmone ka pas egziztuar. Tani mund te porositesh dashurine tende permes webit, dhe brenda 24 ore, dikush te troket ne dere.

Mos me pyesni se si i di keto hollesira.  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#20 ne: 02-03-2013, 08:39:09
Eshte evidente o djale

 • Postime: 559
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 19-12-2013, 01:10:33
booo cfare teme...sa aktuale aq edhe kuriozuese
jam dakord me parafolesit qe sot pothuajse mund te gjesh gjithcka ne internet edhe prostituta...vetem nje gje kujdes: zgjidhni mire qe mos pendoheni  pastaj per pagesen dhe eksperiencen e ofruar  ;)

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 29-12-2013, 17:33:57
s'jane kurva ato, porsi mut mizerje qe shkelqen ne diell...
kurva te verteta me pagese qe vizitoni forumet rregullisht me shkruani per  me tej dashnori59@gmail.com

#23 ne: 10-04-2020, 04:29:05
Fol per vete se vallahi me nene e femi sve njeri! vetem per keto dy qenie bej kasaphane nese do mi cenonte kush!

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 14-10-2020, 01:18:55

Temat e fundit