"Seks me pagese", tashmë përmes internetit ! - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

"Seks me pagese", tashmë përmes internetit !

"Seks me pagese", tashmë përmes internetit !

· 27 · 65191

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 14-10-2020, 13:06:36
Sa ka evolu Shqipnia mer laleeee... 🤣🤣🤣😂

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 01-02-2021, 10:51:26
Një masazhiere e cila preferon të mbetet anonime, është rrëfyer për gazetarin Ronaldo Sharka, ndërkohë që masazhonte këtë të fundit, lidhur me faktin se çfarë ndodh në qendrat e masazhit në Tiranë, pas lajmeve të bujshme ku janë arrestuar me dhjetra vajza e pronarë qëndrash që ushtronin prostitucion.


Si është të punosh masazhiere ndërkohë qe ka kaq shumë lajme të bujshme? Ndiqni rrëfimin e rrallë në një prej qëndrave të masazhit në Tiranë./OraNews

Temat e fundit