1 në 4 femra del me mbi tre meshkuj njëkohësisht - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

1 në 4 femra del me mbi tre meshkuj njëkohësisht

1 në 4 femra del me mbi tre meshkuj njëkohësisht

· 24 · 1122

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 27-02-2012, 12:13:16
Kohët moderne ndryshojnë traditat shekulloreNjë në katër femra në Britani del njëkohësisht me të paktën tre meshkuj, vlerësoi një anketë e kryer nga e përditshmja “Daily Mail”.

Studime të ngjashme kanë nxjerrë përfundime pothuajse identike edhe për vende si SHBA apo shtete të tjera të BE-së.

Mesatarisht, një vajzë single shoqërohet me 1.46 meshkuj njëkohësisht, por në një në katër vajza beqare kontribuon dukshëm për rritjen e mesatares.

Në total, një femër tipike beqare del me pesë meshkuj në vit, por në 20% të rasteve numrat bëhen dyshifrorë.

Anketa tregoi se femrat moderne janë duke lënë pas dore vazhdimisht zakonet tradicionale, me një të tretën që do të ishte e gatshme t’i propozonte ajo një mashkulli për martesë pa pritur që partneri ta bënte këtë hap.

TCH

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-02-2012, 12:22:54
Keto jane femra bre  :D  te veshesh nga 4 prezervativ qe te thuash jam i mbrojtur  :D

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 27-02-2012, 13:13:41
Pak si e pabesueshme me duket.

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 27-02-2012, 14:12:06
Ta bejne borxh ndonjeher:D :D

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-02-2012, 14:45:18
Se besoj,sepse ne fakt raporti femer /mashkull eshte 8-1 dmth do i binte 1 mashkull te dilte me 3 apo 4  njekohesisht...qe te thoshin te pakten femrat dalim me njerin....
dhe jo e kunderta  :D

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 27-02-2012, 20:27:15
Mos u mundoni te mohoni kot.
Pasi eshte e vertet. ;)

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 29-02-2012, 08:26:42
Po Britania (Ang) shquhet per femra te shemtuara, nga halli e kane. Nuk kane c'ti bejne samarit kshuqe i hypin gomarit. SHBA nga ana tjeter eshte pak me e komplikuar. Femrat andej jane 'mendje'hapura, e bejne thjeshte per feminizem.

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 29-02-2012, 10:19:13
Rrofte Feminizmi! hmmmmm:

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 29-02-2012, 11:29:56
Edhe ketu ndodh e njejta gje tani.. :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 29-02-2012, 11:56:06
E bejn nga halli...kane frike nga vetmia..keshtu qe i vejn 3-4 ne rradhe..ne menyre qe te mos mbetin vetem :D

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 29-02-2012, 12:45:24
Por jo vetem ato qe jane single, ka shume qe jane ne lidhje serioze dhe te fejuara apo te martuara qe meret me kete "hobi".. :D

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 29-02-2012, 17:22:19
Mu me kan thon qe veten keto gocat nga Elbasani kan ngel te ndershme tani.

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 29-02-2012, 19:58:03
Rrofte Feminizmi! hmmmmm:

U preke ti mi?  :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 29-02-2012, 21:02:44
U preke ti mi?  :P
hic fare :d
shif tani une jam feministe por ket punen qe thuhet te kjo teme skam qejf ta bej.
Ja ku bie poshte teoria jote.

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 22-04-2012, 13:31:44
Po, femra me 3, mashkulli me 13-te   :P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 22-04-2012, 21:04:38
Është barazpeshë me % të popullatës. :D

 • Postime: 524
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 23-04-2012, 02:11:43
Bravo i qofte ketyre femrave. E ca pastaj?

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 23-04-2012, 17:14:51
Jane femra pasionante pse duhet ti paragjykojme kane jeten e tyre vrafshin veten ishalla

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 23-04-2012, 17:22:03
Bah sa neps qe kane. :P :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 23-04-2012, 17:29:03
placin ishalla :P

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 23-04-2012, 17:37:25
leri moj rehat se mire e kane, pastaj ti hyn tek keto apo me vone. :P LOL

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 23-04-2012, 21:21:45
kjo eshte 1 shaka :P :P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 24-04-2012, 16:35:57
Asgjë për t´u cuditur.
Kohët ndryshojnë....

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 24-04-2012, 16:49:21
Ne mezi mbajme 1 bota nga 4
cti besh ku je plake si puna jone keshtu do behesh

Temat e fundit