×

Dashuria dhe Seksi

15 rrëfime

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 164

Varësia ndaj seksit

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 3 · 682

Edukate seksuale nga Zhaklina

Nisur nga Ωμέγα  | Postimi i fundit nga Charlie    · 11 · 381

Kanabis dhe Seksi

Nisur nga +ERELA+  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 762

Kur dashuria ka mbaruar

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 1 · 172

Parku erotik i Korese jugore

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 189

Poezi - tregime - fantazi (erotike)

Nisur nga Seni Seviyorum  | Postimi i fundit nga Monique    « 1 2 3 4 5 » · 109 · 38009

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Monique    « 1 2 3 4 5 6 ... 11 » · 271 · 23456

Femrat e falin tradhtinë!

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 318

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 15 » · 350 · 34890

Ai qe dashuron di edhe te fale!

Nisur nga Lena  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 53 · 5409

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

Nisur nga U.J.K.U  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 3 4 5 6 ... 42 » · 1036 · 89819

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

Nisur nga KandI  | Postimi i fundit nga Lefter    « 1 2 3 4 » · 79 · 6012

Fjalet e pista ne krevat

Nisur nga xDesiree  | Postimi i fundit nga endrrimtare    « 1 2 3 4 » · 81 · 17712

A mund te falet tradhetia?

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 5 6 ... 20 » · 481 · 48321

"Kur mendoj per ty..."

Nisur nga Samurai  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 58 » · 1443 · 57297

Seksi anal

Nisur nga moçali  | Postimi i fundit nga ness uno    « 1 2 3 4 5 6 » · 129 · 43982

Letra Lamtumire

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 54 · 13873

Si e imagjinoni naten e pare te marteses?

Nisur nga Kacurelsja  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 222 · 25238

Si ta besh nje femer per vete...

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 8 » · 195 · 48286

Te Japesh apo te Marresh?!

Nisur nga Elegance  | Postimi i fundit nga Shej    · 21 · 2575