Ndjenja - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, charlie, Passion

Mënyra si flini tregon shumë për lidhjen tuaj

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

(Super)Orgazma - Kulmi i kënaqësisë

M A X
29-09-2019, 22:10:11
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
M A X
14-09-2019, 23:52:39

15 rrëfime

 

Pergjigje nga: olti

Varësia ndaj seksit

M A X
14-09-2019, 23:49:42
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
M A X
13-06-2019, 08:37:31

Kur xhelozia është e shëndetshme në një lidhje dashurie

Pa xhelozi nuk ka dashuri, thotë një shprehje. Mirëpo, ndonjëherë xhelozia bëhet problem mes çifteve. Ka raste që xhelozia e tepërt e një partneri mund të çojë edhe në ndarje. Gjithsesi ka disa raste, kur xhelozia i shërben një lidhjeje, pra është e shëndetshme. Xhelozia ka momente që e bën roma...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: erlehta, olti

Parku erotik i Korese jugore

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Monique, elton.asllani

Poezi - tregime - fantazi (erotike)

Monique
27-03-2019, 10:10:00
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Trendafili i kuq

Femrat e falin tradhtinë!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lefter, endrrimtare, steriotipi B

Cfare duan meshkujt ne shtrat?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: endrrimtare, laurak

Fjalet e pista ne krevat

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Pasion, erlehta, mandi T

Sytë e mëdhenj bëjnë që të shpërthejë dashuria

*
Pasion
27-12-2013, 13:39:40
ehehehehe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, laurak, Trendafili i kuq

per ju ka me rendesi seksi apo dashuria?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe