Ndjenja - 22

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

*
guest11984
21-03-2007, 07:04:34

Pozicioni 69 po ajo jo?

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
guest11984
21-03-2007, 06:24:41

Une ajo dhe ai

Rastesith pashe nje film nje dite dhe nuk me hiqet nga mendja deshira per ta provuar nje here qe te jete dhe nje femer tjeter ne krevatin tone.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Mikaela
20-03-2007, 21:27:17

Me dy meshkuj

Kam enderr te ashtuhem nje here nga dy meshkuj. Ia vlen thoni juve? 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
odle
19-03-2007, 21:12:17

Zgjimi i partnerit me seks oral

Qysh ju duket si ide? Ky i imi cmendet sa here ia bej ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kapo
27-02-2007, 18:42:23

Seksi Katershe

Te gjthe flasin per treshe, po per katershet si mendoni? Mundesite jane me te shumta dhe askush nuk mbet vetem ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, Blerta, wiliams

Te joshesh me ane te shqisave!

Capkenja
22-02-2007, 17:56:18
arome gruaje pra
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: CrYsTaL TeaRs, arbias, Capkenja

Gjellët kryesore të dhashurisë

CrYsTaL TeaRs
20-01-2007, 05:54:57
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, BeRni

8 zbulimet të lidhura me seksin !

Capkenja
19-01-2007, 20:44:07
Mire qenkemi ne me keto te dhena
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ams, Kapja, Vily

Seksi ne fotografi

ams
30-12-2006, 14:55:46
Masturbimi femeror 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, steriotipi B

Pse meshkujt e kan qef me shum se vajzat?

Capkenja
23-12-2006, 14:25:26
ahahahahh
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shorty, erlehta, Capkenja

Test: I matur apo fleksibel.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, Lefter

Puthjet sipas horoskopit !

Capkenja
08-12-2006, 22:09:50
EhhhLefto cte ka gjete mi aman:D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, shorty, Parloté

10 arsye te shendosha per te patur seks

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
26-09-2006, 16:57:40

Dashuria ne kohe e shtete!

Nuk ka ditë kur një burrë dhe një grua të mos shkëmbejnë premtimin fatal të dashurisë: të dua! Një premtim që edhe mund të tradhëtohet, të harrohet, por që nuk kalon pa lënë një kujtim të pashlyeshëm, mall, keqardhje, mbase edhe urrejtje (Urrej dhe dashuroj, -thoshte Katuli). Pa...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Koshii
24-09-2006, 21:03:24

Seks në mëngjes, për të qenë në humor

Si mendoni per kete terapi te re per t'u ngirutur me qejf ne mengjes? Mua me cmend psh kur partnerja me zgjon duke punuar me duar dhe goje aty te vendi, per te vazhduar pastaj me nje seks te nxehte qe ta mbash mend gjtihe diten e gjate.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Capc
24-09-2006, 17:36:03

Breke te reja per femra super seksi vetem

Modeli me i ri i brekeve. Skane nevoje fare te kalojne aty ne mes :D 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ms, iams, Viljam

Ilustrime me pozicione seksuale

ms
22-09-2006, 21:17:06
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, wiliii, mikja

A ngel shtatzënë nga goja?

Capkenja
22-09-2006, 20:50:01
Une po pres Wiliams
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: celjeta, [mendimtari]

Dashuria ne peshore

erlehta
05-09-2006, 18:28:15
Tamam testim.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
30-08-2006, 22:56:00

Fituesit e zemrave te grave!

Te gjithe fituesit  e zemrave te grave nuk jane zoterues te cilesive te vecanta por thjesht psikologe qe njohin mire jo grate por gruan e qe zbatojne ne fushen e dashurise nje metode te percaktuar mire.Nuk egzistojne meshkujt me ose pa fat ne dashuri por ata qe kane sukses ne kete fushe, ata qe ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
guest11984
22-07-2006, 06:10:08

Puthja femres

Në parajsë mund të të çojë dhe një puthje e vetme Eksploro në artin e puthjes dhe zbulo zonat e tua të paprekura Llojet e puthjeve
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

mishaaa
15-07-2006, 13:55:38

Pshurrja e femres

Si mendoni per kete fenomen? Ju ka rastis qe kur beni seks te forte fare femra fillon e te nxjerre leng nga vagina sikur duke u pshurr? Kam lexuar qe kjo gje ndodh te plot femra dhe anglisht i thone edhe squirting. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

guest13995
14-07-2006, 16:51:09

Si rregullohet virgjeria?

Mund te me ndihmoni? Kam nje rast te mire per tu lidhur me nje djale seriozisht por puna eshte se deri tani ia kam bere qejfin kuklles time dhe nuk e kam te virgjer...nese me kuptoni. Mund te rregullohet virgjeria perseri?!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

guest13995
14-07-2006, 16:44:44

Si prishet virgjëria?

Ma shpjegon njeri se jam e vegel dhe nuk e kam te qarte. Jo dhe aq e vogel gjithesesi ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: guest11984, universal1, Kathy

Shprehje dashurie

*
guest11984
13-07-2006, 14:08:13
Te Dua
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pune me gishta
24-06-2006, 21:53:32

Femra me thoni qysh e preferoni?

Keshtu 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: guest13260, Thoba

Thoba jeme

*
guest13260
17-06-2006, 04:37:12
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
tani842000
09-06-2006, 10:57:00

Ndjesia qe keni ju femrat kur e keni brenda?

Si mund ta pershkruani ndjenjen kur e keni penisin brenda?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe