Ndjenja - 23

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

Pergjigje nga: shorty, erlehta, Capkenja

Test: I matur apo fleksibel.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, Lefter

Puthjet sipas horoskopit !

Capkenja
08-12-2006, 22:09:50
EhhhLefto cte ka gjete mi aman:D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, shorty, Parloté

10 arsye te shendosha per te patur seks

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
26-09-2006, 16:57:40

Dashuria ne kohe e shtete!

Nuk ka ditë kur një burrë dhe një grua të mos shkëmbejnë premtimin fatal të dashurisë: të dua! Një premtim që edhe mund të tradhëtohet, të harrohet, por që nuk kalon pa lënë një kujtim të pashlyeshëm, mall, keqardhje, mbase edhe urrejtje (Urrej dhe dashuroj, -thoshte Katuli). Pa...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: celjeta, [mendimtari]

Dashuria ne peshore

erlehta
05-09-2006, 18:28:15
Tamam testim.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
30-08-2006, 22:56:00

Fituesit e zemrave te grave!

Te gjithe fituesit  e zemrave te grave nuk jane zoterues te cilesive te vecanta por thjesht psikologe qe njohin mire jo grate por gruan e qe zbatojne ne fushen e dashurise nje metode te percaktuar mire.Nuk egzistojne meshkujt me ose pa fat ne dashuri por ata qe kane sukses ne kete fushe, ata qe ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

guest13995
14-07-2006, 16:44:44

Si prishet virgjëria?

Ma shpjegon njeri se jam e vegel dhe nuk e kam te qarte. Jo dhe aq e vogel gjithesesi ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: guest11984, universal1, Kathy

Shprehje dashurie

*
guest11984
13-07-2006, 14:08:13
Te Dua
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: guest13260, Thoba

Thoba jeme

*
guest13260
17-06-2006, 04:37:12
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
26-03-2006, 20:11:07

Seksi dhe duhanpirësit

Kush do të ketë marrëdhënie të mrekullueshme në shtrat, duhet ta marrë shumë në konsideratë faktin e lënies së duhanit. Arsyet pë rte hequr dorë nga duhani janë me qindra: duhani helmon mushkëritë, rrit rrezikun për sëmundjet e kancerit, shkakton plakje të parakohshme të lëkurës. Por mbi të gjit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Djaloshi
04-01-2006, 10:03:52

Baza e dashuris.

Baza  e  dashuris  shfaqet ne shenje  solidariteti,mirkuptimi,sakrifices,  faljes  dhe  respektit  te  ndersjellt  e  tjera.Dashuria  eshte  perla  e jetes  bashkshortore,pa  te  gjithcka  duket  bosh dhe  pa kuptim,Kjo ne  fakt se njeriu  jeton me dashurin,me ate dashuri  qe  si nje pishtar n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, Gjumashi, Thugette_Girl

Shikimi i pare...

Capkenja
12-12-2005, 08:08:40
Syckat,Syckat
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

xhavo
25-09-2005, 09:40:03

Praktika e dashurisë!

Praktika e çdo arti ka kërkesa të caktuara, pamvarësisht se a kemi të bëjmë me artin e zdrukthtarisë apo artin e dashurisë. Para së gjithash, praktika e një arti kërkon disiplinë. Unë kurrë s'do të bëjë diçka mirë nëse nuk e kryej atë në një mënyrë të disiplinuar. çdo gjë që bëjë mirë "unë jam n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
21-09-2005, 12:31:28

Perzervative me emrin Klinton e Levincki!

NJE KOMPANI KINEZE QE PROPAGANDON SEKSIN E SIGURT KA PATUR NJE IDE GJENIALE. KA NXJERRE NE QARKULLIM DY LINJA PROFILAKTIKESH ME EMRAT E PROTAGONISTEVE TE SKANDALIT ME TE MADH SEKSUAL TE VITEVE TE FUNDIT: BILL KLINTON DHE MONIKA LEWINSKY. Vizion plus.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*Ena*
29-08-2005, 05:23:10

FTESË PËR PUSHIME

FTESË PËR PUSHIME Keni një lidhje prej kohësh dhe çdo gjë shkon shumë mirë gjatë vitit. Takoheni çdo ditë, ndani bashkë eksperienca dhe bisedoni. Ndiheni mirë me njëri-tjetrin. Por ka ardhur momenti i pushimeve, bagazhet dhe gjithçka tjetër është gati dhe ky është momenti kur shumë çifte fillojn...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Cobra1
19-06-2005, 21:22:46

A` mund te ket mosh dashuria ?

Desha tju rifreskoja  pyetjen a mund te ket mosh dashuria ?Kur e ndjeni se keni ren ne dashuri?Sa eka jeten per  juve dashuria ?A ka kufinje dashuria ?Mund ta harronit ju nje dashuri?Ete tjera e te tjera ........? Per mua nuk pas kishte mosh  E ndieva mbas nje kohe te gjat qe po shoqerohesha me ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe