Ndjenja - 59

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

*
Erduan Lushi
25-04-2005, 14:59:30

qka te bejm qe ta mbrojm dashurin

mendoij me mirëkuptim ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: arjet, irma, Mr^AMD

Sa mund te zgjasi nje lidhje mes dy partneresh

arjet
06-04-2005, 08:13:36
Vetem 5 minuta
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: milanisti, olti

Balade per te dashuruarit!

*
milanisti
13-12-2004, 23:02:33
Shum e bukur kjo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe