Ndjenja - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

Pergjigje nga: Mishel Forever, Grens

Çfarë i ndez meshkujt

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Vagabond

Cilen Genjeshter?

Mishel...............
14-10-2013, 21:17:47
Hahaha
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, ciarli, vullkani

Si reagoni kur jua lypin?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Mishel Forever, Grens

Cfare eshte puthja??

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, regrets, Vagabond

Sa here jeni dashuruar?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flutur, Mishel Forever, Blerta

Teste për ndenjat dhe dashurinë.

flutur
08-07-2013, 10:43:35
Më shumë b
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: elton.asllani, Mishel Forever

A ka rëndësi madhësia e vaginës?

elton.asllani
21-06-2013, 16:34:30
Do ja kpusja anal
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Brentiani, Trendafili i kuq

Kënaqësia e femrave në seks, dhjetëfish më e fortë se e mashkullit

Mishel...............
20-06-2013, 20:14:30
si u la
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Mishel Forever, elton.asllani

Çfarë stili te seksit preferojnë femrat shqiptare

Shej
18-06-2013, 15:11:52
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Gerti1

Çfarë i josh meshkujt?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe