Ndjenja - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

fggfgggg.jpg
dashuri-ndarje-partner-gjera.jpg
mashkulli femra.jpg
Pergjigje nga: Stellina, olti

Si ta dini se i pëlqeni atij?

stellina
31-07-2022, 11:47:02
🙄
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, erlehta, Trendafili i kuq

Ja përse na pëlqen të puthim

stellina
31-07-2022, 11:46:09
Facts
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Parloté, erlehta

Përse je ende 'single'?

stellina
31-07-2022, 11:45:42
He pra pse?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

237305-1600x1067-passionate-kiss.jpg
Pergjigje nga: Stellina, Parloté, steriotipi B

Fakte interesante rreth puthjes

stellina
31-07-2022, 11:45:10
💋😘
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Ermal Hakani, Capkenja

Tradhtitë e njerëzve "të ndershëm"

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Mishel Forever

E dashur, je e kënaqur?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

640-0-5d9e3d484fb1d.jpg
Ωμέγα
07-09-2021, 13:00:17

5 arsyet pse femrat pëlqejnë të shkojnë në shtrat me burra në moshë

Ndoshta mund të befasohesh nga ideja për të qenë bashkë me të dhe ndoshta do të kuptosh që mosha nuk është aspak ai hendeku për të cilin ke menduar se mund t’ju ndajë. Të paktën jo në shtrat. Ja cilat janë arsyet që mund të të bëjnë bashkë me një burrë në moshë. Të gjithë, ndonjëherë kërkojnë të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: omega, Mishel Forever, Gerti1

Female Squirting - Ejakulimi femeror

Ωμέγα
15-03-2021, 22:09:13
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ωμέγα
15-03-2021, 22:00:00

Vagine ne kushte shtepie LOL

Kohe pandemie dhe nevojat e kushtet jane te ndryshme per secilin. Por ka gjithmone nje zgjidhje per cdo problem. Edhe kur mungojne vaginat LOL Kjo video tregon tre menyra si të realizojmë një vaginë ose anus, në shtëpi me mjete rrethanore. Fakti që jemi në izolim dhe karantinë nuk do të thot
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
08-03-2021, 18:39:11

Pse disa çifte ngjajnë sikur të jenë motër e vëlla

Ne ndeshim shpeshherë me faktin që shumë çifte të martuara duken më shumë si vëlla e motër sesa si partnerë mes tyre.Dhe supozojmë se kjo ndodh ngaqë ata kanë shpenzuar shumë kohë së bashku, aq sa marrin hijen e njëri-tjetrit. Madje, kur fillojnë të vishen njëlloj dhe marrin veset e njëri-tjetri...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Stellina, omega

Poza erotike

stellina
08-03-2021, 13:49:51
 20200617_142936.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

cifte jetegjate - Edited.jpg