Ndjenja - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

Pergjigje nga: Mishel Forever, Lindushe

Te kesh besim pas nje tradhetie a eshte e mundur?

Mishel...............
17-06-2013, 15:59:11
PO
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, +ERELA+, erlehta

Çfarë roli ka dashuria në jetën tonë?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, elton.asllani, erlehta

Kush ndjen me shumë, femra apo mashkulli?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, E vogel, buzenjoma

DASHURI APO SEX

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Lefter, flutur

A bëjnë të gjithë adoleshentët seks?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, flutur

Gjeja me e rendesishme

Mishel...............
15-05-2013, 20:56:37
who care
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, steriotipi B, shejtania

Sex ne takimin e pare?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Gerti1, Pasion

C'fare mendoni per puthjet ne publik?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: elton.asllani, Trendafili i kuq, erlehta

Si do veproni po te jet i/e dashuri/a më i/e shkurtër

elton.asllani
24-04-2013, 15:36:04
do e hypja n'stol doggy doggy
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: elton.asllani, steriotipi B, shejtania

Sa kohe e resistoni mashkullin pa bere seks?

elton.asllani
11-04-2013, 09:51:04
Si puna e aritmetikes... Po e le te la
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Mishel Forever, chekevara

SEX SHOP edhe në Tiranë...

erlehta
08-04-2013, 19:48:29
 E cfare ka aty 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, inteligjent1

A eshte mekat masturbimi?

Mishel...............
08-04-2013, 11:39:09
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, shejtania

Pergjigje per ankesat seksuale

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Gerti1

Kur duhet të bëni dashuri?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Gjumashi, whitesnake

Tiranasit duan nuse të virgjër !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe