3 pozicione të cilat ngjallin pasionin çdo herë - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

3 pozicione të cilat ngjallin pasionin çdo herë

3 pozicione të cilat ngjallin pasionin çdo herë

· 17 · 3992

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 02-06-2011, 22:23:41
 

Ashtu si gratë edhe burrat kanë pozicione të preferuara në seks të cilat mund t’i çojë deri në çmenduri dhe t’u sigurojë seks më të mirë.

A dëshironi ju një eksperiencë të paharrueshme me partnerin tuaj, është koha që të futeni në mendjen e tyre e cila, kur është fjala për seks, shumë e thjeshtë.


Meshkujt kanë pranuar se çfarë më shumë i ndez, ndërsa vendimi është marrë në tre pozicionet e preferuara të meshkujve për seksin.

1. Mashkulli ri i ulur në karrige, ndërsa femra në të brendshme seksi qëndron para tij. Loja fillon në momentin kur ajo me butësi ulet në të. E njëjta ngjarje mund të bëhet në një mënyrë që femra është e kthyer në drejtim të mashkullit.

 

2. Poza 69 ende nuk është vjetruar dhe shumica e meshkujve atë e kanë konfirmuar. Përdhelja e butë në shtrat shtrirë në drejtim të kundërt mund të sigurojë një kënaqësi të pabesueshme për të dy partnerët dhe është hyrje e përkryer në komplot të mëtejshëm seksual sipas zgjedhjes suaj.

 

3. Doggy style është gjithashtu njëra nga pozicionet e cila asnjëherë nuk do ta dalë jashtë modës.

Në këtë mënyrë, mashkulli e kontrollon situatën, kurse në kombinim me një pasqyrë të madhe anash seksi mund të jetë shumë interesant dhe krijues. Halteret dhe taket gjithashtu janë erëza të mira për këtë pozicion në seks sepse imagjinon në dëshirën dhe kënaqen.
« Editimi i fundit: 17-12-2020, 09:42:19 nga M A X »

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-06-2011, 22:28:21
Relaaaaaaaaaaaaaaaa x Realaaaaaaaaaaaaax Berni ;)

Shyqyr qe paske bere ShutDown nga Politika :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 02-06-2011, 22:34:38
:P :D o gjumash lere mos ja kujto se dhe ne gjum ka per te fol sot per  politike :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 03-06-2011, 00:11:48
Relaaaaaaaaaaaaaaaax Realaaaaaaaaaaaaax Berni ;)

Shyqyr qe paske bere ShutDown nga Politika :D
asd

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 03-06-2011, 08:54:31
Me 2 dhe 3 jam dakord 100%...uhu :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 03-06-2011, 09:01:30
une jam me te treja shume shume dakort sidomos ajo e para i cmend fare pastaj po te vijohet me 2-3 vdesin direkt :D :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 03-06-2011, 19:05:53
+ERELA+, sa tragjike e ben ti, mos thuaj vdesin :P po thuaj ndizen, se ska vdek njeri gjate seksit ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 03-06-2011, 19:07:01
vdekje ne kuptimin figurativ shoku... kape metaforen :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 03-06-2011, 19:09:46
O e kapa, por thjeshte doja te beja shaka ;).

Di aq shqip une, se jam rritur me TVSH, :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 03-06-2011, 19:11:24
:D ou pse kishte vale atje tek ty ?

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 03-06-2011, 19:15:13
Po moj. Por me vinte cudi, qe thoshte mirembrema Xhaxhi Enver, dhe thoshte Naten e mire Xhaxhi Enver.U thoja prinderve, po pse sna pershendet ne ai? hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 03-06-2011, 19:17:58
LOL sa i papam qe je :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 03-06-2011, 19:23:29
E di qe ke qejf te me shikosh, por te kam frik, mos ngelesh dhe ti si te Filmi ''The Ring'', qe del ajo bukuroshja nga ekrani i TV. :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 03-06-2011, 19:34:52
:D :D

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 03-06-2011, 22:28:16
isha e lexon burri im ket tem se sonte nuk ka burr nanet me ja mbush mendjen per te ber gje :P :-[

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 03-06-2011, 23:17:44
shkodrane jo se ka dhe burra ketu ta dish   :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#16 ne: 16-08-2012, 15:45:44
1. Mashkulli ri i ulur në karrige, ndërsa femra në të brendshme seksi qëndron para tij. Loja fillon në momentin kur ajo me butësi ulet në të. E njëjta ngjarje mund të bëhet në një mënyrë që femra është e kthyer në drejtim të mashkullit.


3. Doggy style është gjithashtu njëra nga pozicionet e cila asnjëherë nuk do ta dalë jashtë modës
.

me keto jam une

Temat e fundit