Ndjenja - 7

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

Pergjigje nga: elton.asllani, steriotipi B, shejtania

Sa kohe e resistoni mashkullin pa bere seks?

elton.asllani
11-04-2013, 09:51:04
Si puna e aritmetikes... Po e le te la
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Mishel Forever, chekevara

SEX SHOP edhe në Tiranë...

erlehta
08-04-2013, 19:48:29
 E cfare ka aty 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, inteligjent1

A eshte mekat masturbimi?

Mishel...............
08-04-2013, 11:39:09
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, shejtania

Pergjigje per ankesat seksuale

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Gerti1

Kur duhet të bëni dashuri?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Gjumashi, whitesnake

Tiranasit duan nuse të virgjër !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, shejtania, Lizi

Seksi qe mund te shkaktoje kancer!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, flakarta, Capkenja

pse ne dashurojm..pse..

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel1, shejtania, The World

Gabimet ne dashuri

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
18-10-2012, 09:25:34

DON ZHUANI

Don Juan - Don Giovanni - DON ZHUANI/Burri prapa maskaveAldo Carioli"Kërkues i palodhur i femrave, i guximshëm dhe fatlum, ndonjëherë mburravec". Është definicioni i don zhuanit sipas fjalorit. Por përpara se të reduktohej në një don zhuan të zakonshëm, me germa të vogla, Don Zhuani ish...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Oqeani, Mishel Forever, erlehta

Ligjet e Dashuris...:D

Oqeani
29-08-2012, 13:24:33
Interesantekjo siper
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Brentiani, The World

Dashuria

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Brentiani, bleranda.d, Mishel Forever

Ne cilen moshe keni bere dashuri per here te pare??

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe