Ndjenja - 8

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

M A X
28-03-2012, 23:39:24

Ëndrra erotike? Ja si shpjegohen

Të shohësh një ëndërr erotike, mund t’ju vërë me të vërtetë në siklet pas zgjimit. Në realitet, megjithatë, nuk ka asgjë të keqe. Janë thjesht ëndrra, si gjithë të tjerat. Por nëse ndiqni këtë manual modest të interpretimit të tyre, do të jeni edhe më të qartë për ato që sinjifikojnë në të vërte...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erionmuca, Parloté, erlehta

FLIRTI

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
21-03-2012, 13:51:40

“Shoqëria jonë është ende injorante për seksin”

Seksologu gjerman, Volkmar Sigusch ka qenë një nga mendimtarët më të mëdhenj të periudhës së revolucionit seksual të viteve ’60. Në një intervistë ai diskuton për trashëgiminë që ka lënë me veprën e tij, për përfitimet që sipas tij ka pornografia online dhe për martesat e hapura, që në disa rast...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
21-03-2012, 13:14:47

Lesbishat", futboll për lesbiket në Tiranë!!

Vajzat që shikoni në foto janë pjesë e një skuadre futbolli që është krijuar në Tiranë, jo për të shembur mite, apo për të sfiduar mentalitetin, por thjesht e vetëm për të bërë qejf e për të luajtur! Pesë vajzat të cilat në foto duken teksa stërviten në një nga hapësirat e Liqenit Artificial në ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: endrrimtare, Lefter, Mishel Forever

Si ka ndikuar koha tek ju?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, altinmurati

Ulja mbi fytyrë

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, regrets, dreamm

Shalqini si viagër?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
07-02-2012, 13:07:38

Njohjet online, rruga e dytë më popullore për nisjen e një lidhje

Njohja nëpërmjet internetit është bërë tashmë një sjellje normale. Kjo është rruga e dytë më popullore për të nisur një lidhe pasi në krye qëndron njohja përmes miqsh.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: miabel, shejtania, BeRni

Seks me nxitim në orgazëm eksploziv

miabel
18-01-2012, 12:17:40
shume e vertet
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: chekevara, shejtania

Seks i paharrueshëm!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, chekevara

Katër komplekset seksuale të meshkujve

Shej
08-01-2012, 19:10:46
mire profesor
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-12-2011, 18:28:30

Femrat që mund të të shkatërrojnë lidhjen

Femrat që mund të të shkatërrojnë lidhjenDihet që për një lidhje të gjatë, të lumtur, të fortë duhet shumë mund. Madje edhe kur gjithçka shkon për mrekulli, gjithmonë ekziston dikush që mund t’ua prishë planet. Ky ‘dikush’ shumë lehtë mund të jetë një femër tjetër. Derisa ju po shijoni frutat e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, regrets, Mishel Forever

Ju pelqen tju lidhin tek krevati kur beni seks? ;)

ßåßy ღ
20-12-2011, 18:21:02
Une joo.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: regrets, dreamm

A e vret largesia dashurine?

regrets
03-12-2011, 09:39:10
Kot me,po pys
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
02-12-2011, 15:08:25

Seksi në adoleshencë dëmton trurin

Marrëdhëniet seksuale që në adoleshencë mund të ndikojnë në humor të keq, ndryshim në zhvillimin e trurit dhe reduktimin e riprodhimit të indeve të trupit më vonë gjatë jetës. Ky ishte përfundimi i arritur nga disa shkencëtarë të Universitetit të Ohajos. Sipas studimit të publikuar të premten, d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe