5 llojet e grave që burrat i tradhtojnë më shumë - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

5 llojet e grave që burrat i tradhtojnë më shumë

5 llojet e grave që burrat i tradhtojnë më shumë

· 1 · 426

  • Postime: 28584
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 09-01-2020, 13:41:58
 

Ekspertët e marrëdhënieve dhe marrëdhënieve pohojnë se ka disa lloje të njerëzve që janë të prirë të tradhtojnë partnerët e tyre. Më poshtë, zbuloni se cilat pesë lloje të grave përfundojnë si partnerë të tradhtuar çdoherë:

Gratë xheloze

Xhelozia e tepërt te burrat provokon mendimet e tradhtisë. Për shkak të kësaj, ata fillojnë të shikojnë gratë e tjera, transmeton lajmi.net.

“Gruaja viktimë”

Meshkujt nuk e pëlqejnë këtë lloj gruaje. Ata me kënaqësi do ta mashtrojnë një grua të tillë, pasi nuk është e tmerrshme në mendjen e tyre nëse gruaja në fjalë është përsëri një viktimë.

Një grua që fal mashtrimin

Nëse e ke falur një herë, ai do të të mashtrojë përsëri.

Gratë e verbra për flirtin e partnerit

Ekspertët ende besojnë se nuk ka miqësi midis burrave dhe grave. Nëse burri juaj po shikon gra të tjera, mos prisni para këtij fakti. Merrni masa.

“Gratë e liga”

Bukuria e një gruaje qëndron në buzëqeshjen e saj, aftësinë e saj për të shijuar sukses dhe për të mbështetur suksesin e burrit të saj. Nëse e kritikoni vazhdimisht atë dhe mohoni aftësitë e tij, ai do t’ua kthejë shpinën dhe të largohet prej jush. Lapsi.al

Temat e fundit